А реальність зовсім не та, яку малюють раша пропагандисти по зомбо-ящику (фото, відео)

Джерело:  ria-m.tv  /  16:21, 5 Серпня 2023

У Мелітополі спекулянти продають талони на бензин, а кримські туристи в шоці від розбитих росармією міст України

У тимчасово окупованому Мелітополі останнім часом з’явився дефіцит на паливо. На місцевих АЗС в окремі дні на табло спостерігаються нулі навпроти бензину 95-ї і 92-ї марки.

Як повідомляють співробітники автозаправок, пов'язано це з порушенням логістики доставки вантажів сухопутним коридором. Після підриву Керченського моста і направлення туристичного потоку сухопутним коридором, почалися проблеми з доставкою ПММ.

Насамперед дорогою пускають військовий транспорт, людей, потім вантажі. Але і це ще не все. Те пальне, яке доставляють до Запорізької області, спрямовують для армії рф. І тільки все, що залишиться - для цивільного транспорту. А зі збільшенням транспортного потоку туристів цивільних машин побільшало, тож пального на всіх не вистачає.

- На АЗС відпускають по 20 літрів бензину. Часто немає 95 марки. Але останнім часом уже і з 92-м теж є проблеми, - розповідає мелітополець.

В Мелитополе спекулянты продают талоны на бензин 2

Тим часом, місцеві колаборанти-спекулянти пожвавішали і в чатах уже пропонують продати талони на ПММ за спекулятивними цінами. Як то кажуть, кому війна, а кому мати рідна. Зрадникам якраз друге.

В Мелитополе спекулянты продают талоны на бензин

Саме туристи влаштовують автомобільні затори на дорогах Мелітополя останнім часом.

І від побаченого в розбитому російською армією Маріуполі та розкраденому, перетвореному на "совок" Мелітополі росіяни, прямо скажемо, не в захваті. Про що зізнався російський телеведучий Олександр Смол, який їхав із Криму до Москви.

- Я з родиною з Оренбурга спілкувався. Вони, також, як і я, хотіли подивитися на ті міста, про які ми всі в Росії чуємо. Коли ще така можливість випаде своїми очима це побачити. І багато хто тому їде таким маршрутом. Коли сюди в'їжджаєш, зовсім інше очікування. Усе інше. Від Маріуполя в мене гнітюче відчуття саме від нинішнього стану розбитих гігантських заводів. Я уявив скільки ж людей там працювало. А потім заїхав у Мелітополь - і він зовсім якимось маленьким мені здався. І я хотів швидше звідси виїхати, - зізнався телеведучий.

Підзатримався уродженець Красноярська в Мелітополі виключно через знайомство з воєнкорами.

Як бачимо, реальна картинка в очах російських туристів зовсім не та, яку їй малюють пропагандисти по зомбо-ящику. Навіть, самі російські телевізійники у шоці.

Вгору