Американський майор став рядовим задля перемоги України

Джерело:  uainfo.org  /  16:09, 28 Березня 2023

Після прибуття зі Сполучених Штатів Америки Джон став до лав ЗСУ у Інтернаціональному Легіоні, що налічує тисячі добровольців з усіх куточків світу

Саме такий вибір зробив американець, коли побачив новини про повномасштабне вторгнення російської армії в Україну.

Попри своє високе військове звання, воїн приєднався до захисників України як звичайний рядовий, аби боронити демократичні цінності Західного світу. Після прибуття зі Сполучених Штатів Америки Джон став до лав ЗСУ у Інтернаціональному Легіоні, що налічує тисячі добровольців з усіх куточків світу, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.

Легіонер має дуже цінну професію – пілот гелікоптера. Досвід Джона, поміж інших бойових вертольотів, містить пілотування AH-64 "Апачі", яким довелось керувати в численних місіях за його військову кар'єру.

Тепер його майстерність доповнило вміння керувати безпілотником. Школа UA Drone School, яку підтримує Slots City Foundation, надала можливість безкоштовного навчання пілотуванню дронів підрозділу, де служить Джон.

Зараз на курсах в UA Drone School вчиться 20 військових, понад 700 операторів дронів уже успішно завершили навчання.

UA Drone School — це проект громадської організації ГО "Advanced Defence", який був започаткований у квітні 2022, у відповідь на виклики російської агресії проти України. UA Drone School є частиною державного проєкту "Армія дронів".

Волонтери Фонду Slots City за минулий рік передали понад 100 передач на фронт, серед яких -19 дронів, 30 автомобілів, враховуючи вантажівки, тепловізори, генератори, а також інше обладнання, спорядження та одяг для бійців. З січня Фонд розпочав новий напрямок — це допомога Школі дронів.

Наближаємо Перемогу разом!

Вгору