Більше не нейтральна: Швейцарія приєдналася до санкцій проти россии

Джерело:  flot2017.com  /  19:39, 3 Серпня 2022

Про це говориться в повідомленні швейцарської влади

Швейцарія приєдналася до санкцій ЄС проти россии. До цього країна була нейтральною з приводу санкцій.

Про це говориться в повідомленні швейцарської влади.

Нові заходи торкаються заборони на купівлю, імпорт або транспортування золота і золотих виробів з россии. Послуги, пов'язані з цими товарами, також заборонені.

Санкції також включають заморожування активів "ощадбанку", якому тепер буде заборонено надавати засоби, економічні ресурси і технічні послуги.

Уряд Швейцарії дзеркально відбив і виключення, зроблені раніше ЄС : з-під санкцій виводяться операції державних компаній, пов'язаних з постачаннями на світовий ринок продовольства і добрив і транспортування нафти в треті країни. Таке рішення ЄС було пов'язане із забезпеченням продовольчої і енергетичної безпеки.

Крім того, санкції введені проти 54 російських громадян і 9 компаній. Список осіб і організацій, проти яких Швейцарія ввела санкції у зв'язку з ситуацією в Україні, повністю співпадає зі списком ЄС, говориться в прес-релізі.

Раніше "Флот 2017" повідомляв, що Швейцарія дала дозвіл Німеччині на передачу бойових танків "Леопард" для України. Може йтися про 42 одиниці військової техніки.

Також, Швейцарія приєдналася до шостого пакету санкцій ЄС і ввела обмеження проти россии і беларуси. Крім того, Федеральне міністерство економіки, освіти і досліджень (EAER) наклало фінансові санкції і обмеження на поїздки ще приблизно на 100 чоловік.

Вгору