Це сором і ганьба. ФОТО

Источник:  uainfo.org  /  11:05, 8 Июня 2021

Гнилі та перекошені: більшість причалів у Криму аварійні, їх обносять парканом

Абсолютна більшість причалів окупованого Росією українського Криму перебуває в аварійному стані. Гнилі опори та перекошені плити – їх звичний стан.

Як передає «Радіо Свобода», підконтрольна Кремлю влада не поспішає ремонтувати причали, найаварійніші просто перекривають та обносять парканом, інформує UAINFO.org.

Зокрема, ще у 2020 році закрили вхід на причал у підніжжя Ластівчиного гнізда, до якого раніше швартувалися десятки туристичних суден

Також зазначається, що не краща ситуація спостерігається на центральній набережній Ялти.

Більшість причалів у Криму аварійні / фото crimea-season-berth

«Сім із восьми пристаней зачинені. А причина – гнилі опори та провалені перекриття. А від сьомого причалу взагалі, над водою залишився лише шматок металобетонної конструкції та й порядковий номер вже зняли», – говориться у публікації.

Читайте також: "Слава Україні!", Крим та Донбас: команда Андрія Шевченка представила "особливу" форму на Євро-2020. Росіяни – в люті. ФОТО. ВІДЕО

На думку кримської блогерки Олени Гукової, пристані розбиті, бо швартувати до них нічого: на всю Ялту лишилося 5 теплоходів і тільки три з них регулярно виходять у море.

«Це сором і ганьба. Від всесоюзної здравниці – це все що лишилося. І судна більше не заходять, ні наші, ні закордонні», – зазначила жінка.

Наверх