Чернігів з Києвом сполучили ще одним маршрутом: через Десну проклали понтон

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  13:16, 4 Июля 2022

Чернігів з Києвом будуть сполучені ще одним маршрутом. 4 липня відкривається рух понтоном через річку Десна

Як повідомив “Укравтодор”, працюватиме понтонна переправа з 5:00 до 21:00 для транспорту вагою до 10 т. Орієнтовно раз на тиждень проїзд буде закриватись на регламентні роботи.

Для великовагових та великогабаритних транспортних засобів сполучення Чернігів – Київ, як і раніше, здійснюватиметься дорогою Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.

Відкритий новий маршрут понтоном через Десну дозволить розвантажити існуючі транспортні коридори, якими від квітня здійснюється сполучення Чернігова з Києвом.

В “Укравтодорі” також попередили: забороняється розповсюджувати в ЗМІ та соцмережах інформацію про точне місцезнаходження понтона. Забороняється проводити фото та відео зйомку тимчасової переправи.

Нагадаємо, у зв’язку зі зруйнованими 2 великими мостами через річку Десна біля Чернігова тривалий час пряме найкоротше сполучення з Києвом було розірване. Перший міст на об’їзній Чернігова був підірваний наприкінці лютого для стримування наступу окупаційних військ. Другий міст на під’їзді до Чернігова наприкінці березня був зруйнований в результаті ворожого авіабомбардування.

Наверх