Чому в росії процвітає православний сталінізм?

Джерело:  sprotyv.info  /  12:11, 17 Листопада 2023

На росії стільки разів переписували історію, крали історію, натягували на себе чужу історію, щоб хоч трошки стати чимось більшим ніж московський улус

Я вже не дивуюся тому, як швидко росія перетворюється на посміховисько. Шкода, поки не міжнародне, але вони дуже вправно до цього йдуть.

Коли читаєш новини з росії, не можливо не сміятися, бо це дуже нагадує новини з психологічної клініки. Взагалі, дуже гарний та показовий фільм вийшов би з цієї «історія хвороби», бо так перекроювати, змішувати, міксувати історію, переодягати історичних героїв та міняти їх історичне амплуа, може або дуже хвора свідомість, або сценарист якогось трешового мюзиклу.

Я думала, що мене вже нічого не здивує в цьому історичному треші від «науковців» росії, які начепили зірку Давида на антисеміта царя Олександра третього написали «історію малоросії», «новоросії», «зтерли з мапи світу Україну», назвали Чингіз хана Георгієм Івановичем, єврея Ісуса нарекли руським Ваньком, а більшість князів та навіть царя Миколу зачислили до комуністів.

На росії стільки разів переписували історію, крали історію, натягували на себе чужу історію, щоб хоч трошки стати чимось більшим ніж московський улус.

Що саме цікаве, схиблені на тоталітаризмі та комунізмі росіяни навішували серпасті ярлики на будь яку історичну постать, щоб придати чи то комунізму, чи то постаті, якийсь значимий статус. Жив собі Олександр Невський й не знав, що є членом комуністичної партії.

Мені здається, що ця історична божевільня, яка до речі у головах критичної більшості росіян, виникла через те, що московщина увесь час хоче вистрибнути з лаптів й показати себе чимось значущим. А люди, що люди. Вони на росії не тільки усеїдні з точки зору споживання інформації, а ще й дуже безграмотні. Як показали соціологічні дослідження понад 65 відсотків росіян не здатні пригадати курс шкільної програми, 43 відсотки не вміє грамотно писати на російській мові. Тому, подавай такому суспільству будь яку псевдо історичну інформацію й ніхто її не перевірить, а якщо вона ще й буде прикрашена тим, що любить нарід, наприклад, «святий російський мученик Чингізхан, який передбачив…», то її просто розтиражують, як прописну істину.

Більш за все росіяни люблять, коли якась історична постать «боролась против угнетения робочих и крестьян» або «защищали нашу Родину от фашистов».

У 2014-му році мешканці прикордоння Луганщини, яке тоді окупували росіяни, були вражені цією псевдо-сторичною мішаниною у головах окупантів. Росіяни несли «прекрасную чушь», але з такими серйозними виразами обличчя знавців, що люди знизували плечима «хто його знає, як воно в них там».

Але здебільшого люди були вражені, бо якось чекали не ту росію, не тих кумирів, не ту ідеологію. Звісно ж лозунги «за Сталина, Ленина и царя Николая», «во имя Иисуса Христа и Сталина», «слава партии народной, во имя отца и сына и святого духа», «монархический коммунизм», «цар Николай, народный цар», «коммунизм и православие на страже России-матушки»… Ну й в такому до «боже храни царя, путина, сталина иво имя отца и сына и святого духа». Як воно усе це розміщено у російських головах, ніхто не знає.

Але якось там звиклися з цим, то «наши православные братья мусульмане» вже якось й не викликали здивування.

Згодом, досліджуючи усе це божеволіє в голові представників руського миру, я почала розуміти, що історична мішаніна у головах росіян гарно приправлена мішаниною з релігій, імперства, шовінізму, расизму та російської величі.

Тому так гарно на росії сприймається бредні соловьева, скабеєвої, тому що це повністю відтворює картину у голові пересічного вросіянчика, де мирно живуть собі комуніст й православний борець з олігархами цар Микола, руський Ісус, жонатий на росіянці Марії Іванівні, рептілоїди, сталін- гулаг, масони, Георгій Іванович Чингізхан, член комуністичної партії, православіє й Вальгала, мусульманський христіанізм й монархічний комунізм.

Ось й святкову для кожного пересічного вросіячника дату великої жовтневої революції (на росії це святкують й пам’ятають) росіян вишукано поздоровив спадкоємець російського трону з дружиною.

Ну, слово спадкоємець у цьому випадку треба писати у дужках, бо ж це самозванець, який гарно присмоктався до теми монархії та династії Романових, яку знищили більшовики.

Так от, ще раз, ну, нехай вже буде спадкоємець вбитого більшовиками царя Миколи поздоровив росіян зі святом тої самої революції, що вбила його августійшого родича.

Це такий сюр, що у істориків мають очі на лоба повилазити. Але вросіянчик смакує, святкує, бухає й вірить, що ось прийде новий гарний цар й зробить його щасливим, бо це буде цар комуніст, а не шо попало.

Але це не усі подарунки для росіян, не, ну а шо, гуляти так гуляти. В день святкування великої жовтневої революції на Ростовщині відкрили пам’ятник барону Врангелю. У ростовчан від цього історичного трешу на лоба полізли не тільки очі.

Цитата: «У дату Великої Жовтневої революції у Ростові на Казахській відкрили пам’ятник білогвардійському барону Врангелю. Він з’явився на території Другого Донського Імператора Миколи ІІ кадетського корпусу Донського державного технічного університету (ДДТУ). Погруддя встановлено з ініціативи просвітницького товариства імені Олександра III із Санкт-Петербурга. У 1920 році за наказом генерал-лейтенанта барона Петра Миколайовича Врангеля було створено Другий Донський кадетський корпус у Криму. Встановлення пам’ятника — данина поваги барону Врангелю, нашому землякові, ростовчанину, який провів дитячі та юнацькі роки у Ростові. Він є фактичним засновником Другого Донського кадетського корпусу», – прокоментували у прес-службі вишу».

От я б порадила ростовчанам трошки притримувати очі та нерви, бо наразі на росії стартують обговорювання важливого питання, чи мають право існувати поруч православіє та сталінізм, православіє та комунізм й можливо прийшов час для об’єднання їх у нову релігійно-історичну догму православний комунізм чи православний сталінізм, бо критична більшість росіян дуже хоче червоний терор.

А так як вросіянчик ще й носій ідей монархізму, то православний монархо-сталінізмо-комунізм, буде саме то!

Щодо червоного терору, то це для росіян вже не за горами. Не знаю, чи буде це терор під червоними знаменами нової комуністичної партії, це навряд чи. А ось терор під зеленими знаменами ісламістів їм забезпечений, ну, а те, що росіян будуть вбивати росіяни під триколорадними прапорами прислужників гітлера, власівців, це вже факт.

Якщо нація не знає свою історію, краде чужу, носить маски, перефарбовує історичні постаті та творить наругу над історією, зникне. Бо історія така цікава штука, як не вивчив її уроки, вона поверне тебе на це місце сотні разів, або до повного розуміння, або до повного знищення.

Олена Степова

Вгору