Чіпування, безпліддя і зміна ДНК: головні міфи про вакцинацію від COVID-19

Источник:  apostrophe.ua  /  10:14, 25 Октября 2021

Вчені вирішили розвінчати головні міфи і фейки навколо вакцинації від COVID-19

Вчені вирішили розвінчати головні міфи і фейки навколо вакцинації від COVID-19.

Про це йдеться на сайті NYC Health and Hospitals.

Щеплення ослаблює імунітет людини

Вакцина від COVID-19 не може послабити імунітет і діє навпаки - змушує організм самостійно боротися з патогеном без необхідності прямої "зустрічі" з вірусом. За статистикою, 95% госпіталізованих з коронавірусом українців не були щеплені від хвороби.

Після щеплення людина стає носієм COVID-19

Жодна зі схвалених вакцин не містить в собі "живий" вірус. Тобто, після імунізації людина не "виділяє вірус" і не може заразити ним інших. Після вакцинації у людини може піднятися температура або з'явитися лихоманка, але це свідчить про те, що імунітет вчиться розпізнавати вірус.

мРНК-вакцина змінює ДНК

Такий тип вакцин працює не з ядром клітин, а з рибосомами, які виробляють білок. мРНК інструктує рибосоми про створення білків, з яких формуються шипи вірусу SARS-CoV-2. Як тільки організм може самостійно виробляти ці білки - імунна система людини вчиться їх розпізнавати і атакувати.

Вакцинація від COVID-19 - спроба чіпувати людей

Після імунізації люди не роздають WiFi або 5G, а на місці уколу не виникає електромагнітного поля. До людини після отримання щеплення не можна підключитися по Bluetooth. Вакцинація є єдиним способом захисту від COVID-19, а не "змовою" фармакологічних корпорацій з Біллом Гейтсом.

Вагітним не можна отримувати щеплення від COVID-19

Ця категорія жінок знаходиться в групі ризику зараження. Вагітні повинні зробити щеплення на будь-якому місяці і багато досліджень показують, що після вакцин ні у жінок, ні у плода немає ніяких проблем зі здоров'ям.

Щеплення від COVID-19 недостатньо досліджені

Велика частина населення США і Канади отримала вакцину від COVID-19. А в інших країнах люди почали отримувати вже третю бустерну дозу препарату. Готовий продукт у вигляді вакцини отримали сотні мільйонів чоловік і це говорить про те, що клінічних випробувань проведено досить.

Вакцинація провокує безпліддя

Люди з багатьох причин не можуть мати дітей і щеплення від COVID-19 не може вплинути на цей процес.

Я не в групі ризику і мені не потрібне щеплення

Неважливо, чи схильні ви до ризику зараження COVID-19, оскільки ви в будь-якому випадку можете інфікуватися і передавати вірус іншим людям. Масова вакцинація допомагає виробити колективний імунітет для подолання пандемії.

Побічні ефекти після вакцинації

Вакцина може викликати невеликі побічні ефекти, як і інші медичні препарати. Серед найпоширеніших - запаморочення, втома, почервоніння в місцях уколу або біль в м'язах. Ці побічні ефекти свідчать про те, що організм включився в роботу і вчиться боротися з вірусом.

Людям, що перехворіли, не потрібна вакцина

Лікарі не знають, чи можуть антитіла до інфекції захищати від повторного зараження. Ви можете отримати щеплення від COVID-19 після того, як пройдуть всі симптоми хвороби і підійде до кінця рекомендований для вас період самоізоляції.

Після вакцинації можна не надягати захисну маску

Ви зобов'язані носити захисну маску/респіратор і дотримуватися соціальної дистанції навіть після отримання щеплення.

Вакцину від COVID-19 зробили з тканин плода

Головні інгредієнти препарату - матрична РНК, солона вода, аміни і цукор.

Наверх