День пам’яті захисників Донецького аеропорту: звернення командувача ОС ЗСУ

Джерело:  sprotyv.info  /  12:13, 20 Січня 2023

Вшановуючи пам’ять Героїв, командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що оборона аеропорту увійшла в історію російсько-української війни як сторінка героїчного подвигу

20 січня, в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Бої за цей стратегічний об’єкт точилися з 26 травня 2014 по 22 січня 2015 року. У цей період загинули понад 200 українських воїнів. Вшановуючи пам’ять Героїв, командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що оборона аеропорту увійшла в історію російсько-української війни як сторінка героїчного подвигу.

– «Кіборги вистояли, не вистояв бетон». Так коротко охарактеризований час протистояння на невеличкому плацдармі. За цією фразою стоять 242 дні надважких зусиль людей, які без перебільшення стали героями, – наголосив командувач.

Він додав, що наша незламність завжди є взірцем героїзму. Азовсталь, важкі бої за Харків та Авдіївку, Сєвєродонецьк та Попасну. Захисники Бахмута та Соледара і зараз пишуть новий розділ доблесних вчинків.

Проте, командувач наголосив, що Україна вистоїть, як вистояв Аеропорт, демонструючи неймовірну любов до своєї землі та жадобу до перемоги.

https://www.facebook.com/watch/?v=881608526486505

Вгору