«Дія» для дітей: вакциновані підлітки також отримають «Вовину тисячу»

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  10:21, 11 Января 2022

Діти отримають також виплати за вакцинацію, які зможуть витратити на певні категорії послуг чи товарів. Зокрема,за перші три місця у графі витрат вакцинованих українців, які отримали “Вовину тисячу”, впевнено тримають книжкові магазини (361 млн грн), кінотеатри (300 млн грн), театри, концерти та розважальні послуги (138 млн грн)

Про це свідчить допис міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

Мова йде про вакцинованих підлітків з 12-ти до 18-ти років. За словами Ткаченка, це ще один привід вакцинуватися не лише самим, а й вакцинувати дітей.

“Власні гроші на купівлю книг, чи кіно, чи концертів – приємний бонус від держави для молодого покоління свідомих українців”, – зазначив міністр.

За його словами, українці витратили вже більше 1 млрд гривень за три тижні дії програми єПідтримка, загалом громадянам вже виплачено майже 6,4 млрд грн.

Ткаченко також зазначив, що вже з другої половини січня 2022 року програму буде розширено – українці, старші за 60 років, зможуть витратити кошти за програмою на придбання ліків. Крім того, зараз розробляється механізм, як робити виплати в офлайн-форматі – без додатку «Дія». Це особливо важливо для тих людей, хто не має смартфонів.

Нагадаємо, ми писали, як подати заявку на “вовину тисячу” в “Дії”. Варто зауважити, що витратити гроші потрібно за 4 місяці або ж виплата повернеться державі. Згодом стало відомо, що люди від 60 років зможуть витратити “ вовину тисячу ” на ліки.

Нагадаємо,15 листопада президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що кожен, хто зробить два щеплення, отримає від держави тисячу гривень через додаток “Дія”. Виплати почалися з 19 грудня – Дня святого Миколая. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, купити квитки для мандрівок всередині країни. Видача цих коштів готівкою не передбачена.

Наверх