"Гаряча лінія" для звернень жителів окупованого півострова, які намагаються уникнути мобілізації до російської армії

Джерело:  censor.net  /  18:17, 28 Вересня 2022

Для жителів окупованого Криму, які намагаються уникнути російської мобілізації, відкрили гарячу лінію, - прокуратура

Прокуратура Автономної республіки Крим і Севастополя відкрила "гарячу лінію" для звернень жителів окупованого півострова, які намагаються уникнути мобілізації до російської армії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури АРК.

"Якщо ви отримали повістку з військкомату, вас примусово мобілізували або у вас є відомості про інших примусово мобілізованих осіб – надсилайте інформацію до прокуратури автономії. Для цього функціонує гаряча лінія + 38 (096) 700 1600, у тому числі в месенджерах Telegram, Viber, Whatsapp і Signal. Також інформацію можна надіслати електронною поштою park.zvern@gmail.com та appeal@ark.gp.gov.ua", - йдеться в повідомленні.

Прокуратура рекомендує жителям окупованого півострова за можливості "в будь-який спосіб залишити територію Криму, ухилитися від отримання повісток та походів у військкомати".

"Якщо вас примусово мобілізували, саботуйте накази російських військових, не робіть дій, які можуть призвести до жертв серед цивільного населення або руйнування цивільної інфраструктури. Адже, в такому разі, ви відповідатимете за свої дії, як воєнний злочинець, навіть якщо вас мобілізували примусово. За найменшої нагоди здавайтеся в полон Збройним силам України", - зазначили в прокуратурі АРК.

Також там додали, що якщо кримчанин добровільно приєднається до ЗС Росії та візьме участь у війні проти України, його дії будуть кваліфіковані як "злочин проти основ національної безпеки" України.

Вгору