Грузія відмовляє у в’їзді кримчанам з паспортами рф

Источник:  sprotyv.info  /  14:57, 2 Августа 2022

МВС рф в нових закордонних паспортах періодично в графі «місце народження» пише «Крим, росія», незважаючи на те, що людина була народжена до окупації півострова

Грузія відмовляє у в’їзді кримчанам з паспортами рф, виданими на окупованому півострові після 2014 року. Не впускають у країну і тих, хто має у графі місце народження «Крим, росія», пише видання The Insider.

Зокрема, якщо грузинські прикордонники бачать, що у документі вказано місце народження «Україна» або «Українська РСР», а закордонний паспорт виданий краснодарським МВС, то іноді просять показати внутрішній паспорт росії. І якщо в ньому написано, що паспорт видано в Криму, то людину відводять до окремої кімнати, де кажуть, що острів окупований росією. У результаті їхнього паспорта не визнають, а у в’їзді відмовляють. Відомо про чотири подібні епізоди.

Не пускають і тих, хто давно живе у росії, а народився в Криму. МВС рф в нових закордонних паспортах періодично в графі «місце народження» пише «Крим, росія», незважаючи на те, що людина була народжена до окупації півострова.

Як повідомляла група ІС, українська влада, аби відреагувати на “паспортну” агресію країни-окупанта, продумає можливість запровадження кримінальної відповідальності за отримання паспорта рф.

Наверх