Як працює КПВВ "Станиця Луганська" після пожежі? ФОТО

Источник:  uainfo.org  /  13:07, 8 Октября 2020

Про це повідомляє пресцентр Об'єднаних сил

Упродовж трьох останніх діб пішохідний перехід контрольного пункту в’їзду – виїзду "Станиця Луганська" перетнуло понад 5100 громадян

Про це повідомляє пресцентр Об'єднаних сил, інформує UAINFO.org.

Через зниження рівня пожежонебезпеки в Луганській області, відповідно до рішення командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, із 9:00 5 жовтня КПВВ "Станиця Луганська" відновив пропуск громадян.

– Робота КПВВ була призупинена через пожежі. Вогонь впритул наблизився до території близько 11:00 1 жовтня, – розповіла помічниця командира Луганського прикордонного загону підполковниця Неля Доценко. – Через сильне задимлення території КПВВ від пожеж, які вирували навколо, для збереження життя та здоров’я громадян командувач ОС вирішив припинити пропускну операцію.

Завдяки вчасному реагуванню, злагодженим діям прикордонників і вогнеборцям ДСНС вогонь вдалося приборкати ще на підступах до території КПВВ. Тож пожежа знищила лише модуль, де працювали представники Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Наразі прикордонники продовжують моніторити ситуацію навколо КПВВ щодо вчасного виявлення й локалізації пожеж, аби силами та засобами ДСНС можна було негайно припинити поширення вогню на територію КПВВ.

 

КПВВ "Станиця Луганська" функціонує з 07:00 до 18:30. Водночас, як наголосила Доценко, пропускні операції на непідконтрольну Україні територію з безпекових міркувань припиняються вже о 18:00.

– Громадянам, які мають намір перетнути лінію розмежування вкотре нагадуємо, що важливо заздалегідь готувати необхідні документи, зокрема паспорт громадянина України та дозвіл фізичної особи. Крім того, громадяни повинні встановити додаток "Дій вдома" й добровільно пройти 14-денну самоізоляцію. Іноземцям для перетину лінії розмежування в обидва боки потрібно мати страховий поліс, який виданий страховою компанією на території України, покриватиме витрати на лікування від COVID і діятиме впродовж усього періоду перебування на території України, – підкреслила офіцерка.

Наверх