Як триває будівництво Шулявського шляхопроводу і коли відкриють рух (ФОТО)

Джерело:  shotam.info  /  10:45, 3 Жовтня 2019

Такого ще не було

У Києві триває будівництво Шулявського шляхопроводу. Вже у грудні планують відкрити рух автотранспорту новим мостом, повідомляє пресслужба КМДА.

Як зазначається, нині там тривають підготовчі роботи до встановлення конструкції мосту на тимчасові опори. Підрядники запевняють, що на початку листопада конструкція вже буде встановлена. А в кінці грудня планують відкрити рух автотранспорту новим мостом.  

Зібрали три прогони

За словами підрядників, уже на початку листопада, вся конструкція мосту буде змонтована на тимчасових опорах.

“На сьогодні зібрали три прогони з металоконструкцій. Два з них вже встановлені на тимчасові опори там, де і будуть стояти. Третій прогін – над проспектом Перемоги – ми плануємо встановити на тимчасові опори 11-13 жовтня, тобто в наступні вихідні”, – зазначив головний інженер компанії «Північно-Український будівельний альянс» Віталій Чеберяк. 

Він додав, що на час монтажу третього прогону рух транспорту проспектом Перемоги перекриватимуть.

“Такого ще не було”

Паралельно тривають роботи з облаштування підпірної стіни з боку заводу «Більшовик». Її довжина – близько 90 метрів, висота – майже 8 метрів. Наразі на об’єкті працює 45 фахівців.

Для ефективності і темпів роботи на будівництво мосту до Києва з Нідерландів прибув «мегадомкрат». Багатофункціональні модульні платформи, що рухаються в заданих напрямках і підіймають вантажі до двох тисяч тонн на висоту 20 метрів. Також на шляхопроводі, вперше в Україні, працюватиме гігантський монтажний кран.

Щодо термінів виконання робіт зі зведення шляхопроводу, голова ради директорів компанії «Укрбуд» Юрій Пелих зазначив, що будівництво подібного мосту за такий нетривалий час відбувається в Україні вперше.

«Швидше, ніж Шулявський, мости в Україні ще не будувалися. І нові технології, що ми тут використовуємо, у нашій країні ще жодного разу не застосовувалися», – підкреслив Юрій Пелих.

Вгору