Як завжди на раші - все через дупу (відео)

Джерело:  ria-m.tv  /  17:19, 7 Червня 2023

Від рашистів ховаються навіть єноти - у мережі показали поповнення в мелітопольському зоопарку

Рашисти бездарно осоромилися, спробувавши створити "розчулитель" на заїждженій темі єнотів.

У міському пабліку рашистів з'явилася новина про поповнення в родині єнотів. За інформацією рашистів, єнотка на ім'я Єва народила кілька дитинчат. Окупанти скаржаться на поганий характер Єви, яка старанно ховає малюків від камер загарбників:

- Єва найкраща мама у світі, вона точно своїх малюків захистить, якщо це знадобиться, і не дасть образити. Характер, звісно, у Єви поганий, і зараз, коли в неї малеча, вона частіше його виявляє, і показує, хто в домі хазяйка. І навіть від нас, настирливих папараці, вона забрала, хай би який смішний вигляд це мало збоку, і заховала за своєю пухнастою попою всіх своїх малюків, - пишуть рашисти.

Поведінка тварини цілком виправдана природним інстинктом. А вже знаючи пристрасть рашистів до єнотів, Єву можна зрозуміти і практично по-людськи. Хто знає, що на думці у божевільних, які цілком серйозно зарахували вкраденого в Херсоні єнота до Мелітопольського фейкового вишу на два факультети одразу - "Лісова справа" і "Спеціалізований факультет інформаційної безпеки".

Але й цього рашистам виявилося замало. Пізніше єнота прийняли до лав юнармії. При чому, за словами окупантів, це рішення єнот прийняв сам...

Вгору