Який вигляд мають курортна Кирилівка і Бердянськ у розпал туристичного сезону (фото, відео)

Джерело:  ria-m.tv  /  11:27, 2 Липня 2024

Незважаючи на гучні заяви окупантів про наплив відпочивальників із боліт, цілком очевидно, що туристичний сезон у Кирилівці 2024 року знову буде провальним

"Русскій мір" приносить лише запустіння і розруху в усе, до чого торкається. Курорти захопленої частини Запорізької області в розпал сезону виглядають вельми плачевно.

Незважаючи на гучні заяви окупантів про наплив відпочивальників із боліт, цілком очевидно, що туристичний сезон у Кирилівці 2024 року знову буде провальним. Станом на 1 липня в селищі з'явилася певна кількість відпочивальників, і воно вже не виглядає абсолютно безлюдним, але з довоєнною Кирилівкою, де щороку відпочивало до 3 млн українців, це не йде в жодне порівняння.

Більша частина кафе, барів і торгових павільйонів закриті, їхні власники або виїхали на підконтрольну територію України, або не бачать сенсу вкладати собі в збиток заради кількох десятків відпочивальників.

Лише окупанти влаштовують галасливі пиятики на березі Азовського моря. А так, наприклад, нині має вигляд улюблений багатьма заклад Barbados.

- Потворні орки!!! Навіть природа їх ненавидить. Як виживає населення, який рік без відпочивальників, - пишуть мелітопольці.

- Очі відкрий - дверної ручки немає на дверях. Ці лаптеногі все крадуть, скручують, мародерять. Чи це море ручки скрутило?

https://t.me/riamelitopolua/36731

Мелітопольців не полишає ностальгія, порівнюючи пляж, на якому ніде було яблуку впасти (люди вставали на світанку, щоб зайняти собі місце) з новими реаліями. Море, за словами відпочивальників, дуже тепле, але трапляються медузи. На щастя, в невеликих кількостях. Вечорами курортне селище немов вимирає, та воно й не дивно, адже відпочивають тут переважно місцеві жителі без ночівлі, вибираючись на вихідні подихати морським повітрям і покупатися.

Про запуск дельфінарію та аквапарку голосно оголосили пропагандисти, але поки що йдеться лише про поодинокі пробні виступи щоп'ятниці, щосуботи та щонеділі лише за попереднім записом. Та й ажіотажу судячи з усього немає.

Не набагато краща ситуація і в окупованому Бердянську. Навіть центральний пляж міста порожній. Набережна в центрі міста в жалюгідному стані, шматки облицювання валяються на тротуарі вже кілька років. Пляжі лише мляво починають очищати від водоростей, імітуючи початок сезону. У місто останніми днями завезли дуже багато азіатів і темношкірих "другої армії світу", тож місцеві мешканці намагаються не виходити на вулицю без нагальної потреби заради власної безпеки.

Вгору