ЄС зробив заяву щодо паспортів РФ, виданих мешканцям окупованого Криму: деталі

Источник:  sprotyv.info  /  10:58, 28 Февраля 2020

Про це йдеться у заяві Євросоюзу, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні

В Євросоюзі зробили чергову заяву щодо невизнання російських паспортів, які видані мешканцям окупованого Криму після 2014 року і закликав всіх членів ОБСЄ поступити аналогічно.

Про це йдеться у заяві Євросоюзу, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ми занепокоєні політикою запровадження громадянства Росією на окупованому півострові, а також незаконною експропріацією тамтешніх українських активів. ЄС нагадує свою позицію щодо невизнання російських паспортів, виданих жителям окупованого півострова після його анексії, та закликає інші держави-учасниці діяти аналогічним чином», — зазначається у документі.

Крім того, в ЄС додали, що так звані «вибори» в АР Крим та Севастополі, які останнього разу відбулися 8 вересня 2019 року, «були ще одним порушенням суверенітету України».

«З березня 2014 року Євросоюз запровадив обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя і навмисну дестабілізацію Росією України. Ми нагадуємо про нашу непохитну підтримку суверенітету, територіальної цілісності, єдності та незалежності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і закликаємо Росію діяти так само», — наголошується у заяві ЄС.

Як повідомляла група «ІС», «паспортизація» в ОРДЛО: як РФ легалізує криміналітет на окупованому Донбасі.

Наверх