Канадські інструктори тренуватимуть курсантів-нацгвардійців

Источник:  sprotyv.info  /  13:26, 10 Сентября 2020

Іноземні представники попередньо вже розпочали роботу у навчальному закладі для ознайомлення та участі у проведенні первинної військово-професійної підготовки курсантів

П’ять інструкторів Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні UNIFIER два тижні проводитимуть навчання з новачками-курсантами Національної академії Нацгвардії України. Іноземні представники попередньо вже розпочали роботу у навчальному закладі для ознайомлення та участі у проведенні первинної військово-професійної підготовки курсантів, інформує прес-центр НГУ.

Під час офіційної зустрічі керівництва Академії з канадськими військовослужбовцями обидві сторони акцентували увагу на ефективності спільних занять та важливості впровадження стандартів НАТО у навчальний процес. Попередньо, .

«Подібний формат роботи є вкрай важливим у процесі підготовки сучасних офіцерів. Курсанти вже під час проходження курсу первинної військової підготовки матимуть можливість перейняти досвід від іноземних представників, – зазначив начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Під час ознайомлення з навчально-матеріальною базою навчального центру Академії, інструктори від операції UNIFIER наголосили на важливості проведення тренувань не тільки з курсантами, але й з інструкторами.

Вони також високо оцінили можливості для практичної підготовки й фахового розвитку майбутніх офіцерів у навчальному центрі.

«Ми надзвичайно раді, що маємо можливість навчати курсантів Академії більшість з яких вперше стали на шлях військової служби. Протягом двох тижнів я та мої колеги намагатимемося передати максимум знань», – наголосив офіцер по взаємодії, командир групи підготовки «НГУ» Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні майор Крістофер Тимчак.

За його словами, важливим компонентом співпраці буде надання інформації щодо взаємодії командира з особовим складом, а також профільні навички тактики, вогневої підготовки, військової топографії та тактичної медицини.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, починаючи з 2015 року через тренувальну програму UNIFIER пройшли понад 14 тисяч українських військових.

Наверх