Клоунада севастопольских «чиновників» та окупований Мелітополь

Джерело:  arc.construction  /  08:04, 10 Серпня 2022

І якщо фейковий «голова Криму» Сергій Аксьонов почав злочинно обіцяти в соціальних мережах «надати всю необхідну підтримку» злочинному «референдуму», то його севастопольский «кращий друг», окупаційний «губернатор», Михайло Развожаєв, заявив про «команду севастопольських управлінців», які «знаходяться у Запорізькій області»

В рамках злочинної пропаганди агресора 8 липня російські загарбники почали поширювати заяви своїх маріонеток з окупованого Мелітополю щодо фейкового «проведення референдуму». Ці злочинні «анонси» були очікувано «гаряче підтримані» кримськими колаборантами та севастопольською «адміністрацією» окупантів.

І якщо фейковий «голова Криму» Сергій Аксьонов почав злочинно обіцяти в соціальних мережах «надати всю необхідну підтримку» злочинному «референдуму», то його севастопольский «кращий друг», окупаційний «губернатор», Михайло Развожаєв, заявив про «команду севастопольських управлінців», які «знаходяться у Запорізькій області» для сприяння відповідним злочинним діям.
Хоча Развожаєв не вточнював персоналій, ймовірно мова, зокрема йже про таких «функціонерів», як фейкові «директори департаментів» Євген Горлов, Іларіон Гапіцонов та Павло Ієно, про «насичені подорожі» яких до окупованого Старобільську ми вже писали.

Адже ті самі персоналії днями згадувала пропаганда окупантів, заявляючи що вони нібито прибули до Мелітополя «допомогти готувати місто для опалювального сезону». Примітно, що вже у цьому вимірі мешканці окупованого Севастополю, добре ознайомлені із «управлінськими якостями» фейкових «директорів департаментів», стали масово поширювати саркастичні коментарі щодо їх «спроможностей».

У цьому вимірі примітно, що паралельно із злочинним «спрямуванням» «групи підтримки» до окупованого Мелітополю, фейковий «губернатор» Развожаєв публічно визнав, що у так саме окупованому Севастополі знаходиться більше 450 «занедбаних муніципальних будівель», щодо яких у так званого «міста-шефа» нема коштів ані на ремонт, ані на знесення такого результату восьміричної роботи «адміністрації» окупантів.

Наразі ж наявні ресурси агресора у окупованому Севастополі орієнтовані на забезпечення бомбосховищ, які наразі терміново облаштовує фейкове «міське управління поліції» та «адміністрація» окупантів, зокрема під торговельним комплексом «Мусон».

Вгору