Коли в українських школах буде останній дзвінок: дати в різних містах

Источник:  apostrophe.ua  /  11:03, 17 Мая 2021

У Міністерстві освіти і науки заявили, що шкільні свята можна проводити тільки з дотриманням вимог безпеки

Через ослаблення карантинних обмежень школи можуть змістити дати закінчення навчального року та самостійно визначити дату останнього дзвоника. У більшості шкіл останні дзвінки відбудуться в п'ятницю, 28 травня 2021 року.

Про це пише 24tv.ua .

У Міністерстві освіти і науки заявили, що шкільні свята можна проводити тільки з дотриманням вимог безпеки. Крім того, проведення останнього дзвоника і випускного буде залежати від регіону і дати, коли ці заходи плануються. Остаточне рішення приймає директор школи.

Харківщина

У Харківській ОДА повідомили, що навчальний рік школи будуть завершувати в очному режимі, але з карантинними обмеженнями. А сценарій свята останнього дзвоника повинен затверджуватися в кожній школі окремо. Навчальний рік в школах Харківської області закінчиться 4 червня.

Львівщина

Одні школи на літні канікули підуть 28 травня, деякі - 4 червня, а треті - аж 10 і 14 червня. Крім того, традиційних "лінійок" в школах не буде. Більшість шкіл все ж навчання завершить в перших числах червня. Тільки одна школа "Будокан" буде вчитися до 30 червня. А всі першокласники навчатимуться до 28 травня.

Київ

Заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський заявив, що навчальний рік у Києві закінчиться в травні. Це пов'язано з тим, що під час локдауна заняття в школах не переривалися, а проходили дистанційно.

Одеса

Всі святкові заходи повинні бути тільки в межах одного класу і без глядачів.

Хмельницький

Департамент освіти і науки Хмельницького рекомендував школам міста завершити навчання 11 червня. Школам також рекомендують проводити останні дзвінки на свіжому повітрі і тільки для випускних класів.

Чернівці

Останній дзвоник у школах повинен пройти в суботу, 29 травня, йдеться в наказі місцевого освітнього управління. Через те, що робочий день з п'ятниці, 28 травня, переноситься на суботу, 29 травня, оскільки 28 травня в школах буде проходити ЗНО з математики.

Тернопіль

У Тернополі навчальний рік закінчиться 8 червня, в цей же день міське управління освіти рекомендувало школам провести останні дзвінки.

Черкаси

У Черкаських школах вирішили продовжити навчання влітку, тому що не встигли вичитати навчальну програму до кінця травня. Останній дзвінок запланований на 8 червня.

Запоріжжя

Місцевий канал tv5 повідомив, що в Запоріжжі останній навчальний день буде 28 травня, а останній дзвінок пройде 31 травня.

Полтава

У Полтаві останній дзвоник відбудеться 9 червня, і він пройде тільки для випускників 11 класів, повідомилп Полтавська міська рада.

Наверх