Комуналка під час війни: як зміняться тарифи на газ, світло та воду з 1 червня

Источник:  apostrophe.ua  /  13:43, 21 Мая 2022

Водночас тарифи на воду для водоканалів та підприємств, що займаються водовідведенням та водопостачанням, встановлюються Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг. І на даний момент регулятор не повідомляв про зміни тарифів

З 1 червня тарифи на комунальні послуги в Україні залишаться незмінними – влада прийняла рішення нічого не змінювати у зв'язку із військовою ситуацією в країні.

Про це повідомляє "Апостроф".

Так, ціни на газ в Україні залишаться незмінними – на рівні восьми гривень за кубометр. Також діятиме пільгова ціна для критично важливих підприємств.

Варто зазначити, що тарифи на електроенергію уряд ухвалив рішення "заморозити" ще у квітні 2022 року, у зв'язку з воєнним станом у країні – таке рішення діятиме ще як мінімум протягом півроку.

Наразі тарифи на електроенергію в Україні виглядають наступним чином:

  • до 250 кВт*год – при оплаті 1,44 гривні за 1 кВт*год;
  • понад 250 кВт*год – при оплаті 1,68 гривні за 1 кВт*год.

Водночас тарифи на воду для водоканалів та підприємств, що займаються водовідведенням та водопостачанням, встановлюються Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг. І на даний момент регулятор не повідомляв про зміни тарифів.

Наверх