Котики з Бахмута Касандра та Шкет стали сусідами: історія котів-переселенців та їхніх власниць.Відео

Джерело:  v-variant.com.ua  /  10:59, 20 Березня 2023

Як живуть евакуйовані коти-переселенці з Бахмута на Донеччині дивіться в репортажі

Кішка Касандра та кіт Шкет з Бахмута живуть в Костянтинівському центрі обліку бездомних осіб. 11-річну кішку Кассандру врятували та повернули власниці волонтери. Тиждень без води вона жила в замкненій квартирі.

11-річна кішка Касандра відпочиває на ліжку своєї господині. Місяць тому з Бахмута до Костянтинівки її вивезли волонтери. Передає Суспільне

"Там ні опалення, ні світла немає. Вона понад тиждень була, як у морозильній камері, як я це називаю. Був сухий корм, але вода, вона ж вся замерзла, до корму потрібна вода. Але через знайомих мені дали номери волонтерських телефонів, я подзвонила. Останнім рейсом її забрали. Я думала її в живих немає, вона ж старенька. Це мій єдиний промінчик. В мене більше нікого не має", — зазначила переселенка з Бахмута Ольга.

Касандра та Шкет з Бахмута стали сусідами: історія котів-переселенців та їхніх власниць

Кішка Касандра з Бахмута нині живе у Костянтинівці. Фото: Суспільне Донбас

За словами Ольги, її разом з матір’ю евакуювали з Бахмута військові. В Костянтинівській лікарні мати померла. Ольга з кішкою наразі живуть в міському центрі обліку бездомних осіб.

"Вона не відразу звикла, звичайно. Тому що вона взагалі домашня, вона не виходила на вулицю ніколи. Ляже поруч зі мною і нікуди. Ось зараз вона трошки вже оговтується. Соціальний працівник каже, ви хоч посміхатися почали. Найдорожча людина у мене була мама. Вона дуже хороша людина була", — розповіла вона.

В сусідній кімнаті на підвіконні спить кіт Шкет. Його власниця Олена виїхала з ним з Бахмута в січні.

"Привезла Шкетика із собою. Шкода було залишати. А собаку вівчарку, 13 років їй, я лишила. Куди її брати? Ще дві кішки залишила. А куди мені брати?", — розповіла Олена.

Як розпорвіла Олена, в її будинок у Бахмуті влучила ракета. Проте жінка не полишає надії, що колись зможе повернутися в рідне місто.

"Такі прильоти були страшні. А авіація там яка. Бомбили щодня. Особливо центр міста. І ми вирішили піти, бо неможливо там жити", — зазначила вона.

Наразі тварини вже звикли до нової домівки та почуваються там комфортно.

Вгору