Кримський газ: «постачання на материк» або дефіцит на півострові

Джерело:  arc.construction  /  18:42, 17 Серпня 2022

Слід зазначити, що внаслідок обстрілів з боку агресора, а також проведених російськими спецслужбами диверсій, окуповані райони материкового півдня України залишилися без газопостачання

Пропаганда російських загарбників 15 серпня поширила через своїх херсонських маріонеток заяву, згідно з якою газопостачання окупованих районів Херсонської області «буде налагоджено з боку Криму», причому до «кінця поточного року».

Слід зазначити, що внаслідок обстрілів з боку агресора, а також проведених російськими спецслужбами диверсій, окуповані райони материкового півдня України залишилися без газопостачання.

Водночас, підконтрольний оккупантам пропагандист Олександр Таліпов у рамках боротьби угруповань кримських колаборантів за «федеральне фінансування» поширив характерний «газовий інсайд».

Він пише про те, що нібито фейковий севастопольський «уряд» окупантів має підконтрольному загарбникам «підприємству «Севастопольгаз» 440 мільйонів рублів, які не можуть бути переведеними до «Чорноморнафтогазу» окупантів, і що подібна ситуація складається і для кримського маріонеткового «уряду».

Останній же, скаржиться Таліпов, нібито змушений закуповувати газ у «Газпрому» і закачувати його з росії, оскільки власний злочинний видобуток оккупантами газу на шельфі Чорного моря нібито припинився через бойові дії, а також пошкодження бурових платформ.

Можна впевнено припустити, що такі «одкровення» Таліпова озвучені для «м’якого шантажу» російських «федеральних фінансистів» спецслужб агресора. Але при цьому проблеми «газового балансу» Криму знімати з рахунків не варто, а тому анонсований оккупантами «херсонський реверс» є досить утопічним проектом за будь-яких обставин.

Вгору