«Кримський Титан» може залишитися без сировини: названо причини

Источник:  sprotyv.info  /  11:41, 29 Июля 2019

Про це в мережі Facebook повідомляє волонтерка Катерина Яресько

Підприємство «Кримський Титан» в Армянську може зупинитися, оскільки судна, які постачали йому сировину, перестали курсувати до Криму. Про це в мережі Facebook повідомляє волонтерка Катерина Яресько.

За її інформацією, судна перестали курсувати до Криму з різних причин. 

«У «Пал Палич» сталась поломка, він вже другий місяць стоїть в Тузлі (Туреччина).
«Бест-1» з 5 травня стоїть в Азові. У «Кама» 25 липня на Босфорі сталась поломка двигуна, його евакуйовували звідти, це закінчилось штрафом. Зараз судно з ільменітом вже пішло в Керч, однак припускаємо, що «Кама» має становитися на ремонт», — пише Катерина Яресько.

D!D^2~N~ND»D,D 1/2 D° D^2~ND' DD°~NDµ~ND,D 1/2 D, D~NDµ~N~NDoD 3/4 .

Утім, за словами волонтерки, ільменіт заводу може доставити «Нефтерудовоз-50М», який наразі йде в Амбарли за новою партією сировини для Кримського Титану.

 

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, в 2018 році окупаційна влада Криму через перевищення гранично допустимої концентрації сірчистого ангідриду на два тижні зупинила роботу хімзаводу «Титан» в Армянську.

Аварія призвела до екологічної катастрофи в місті та його околицях. На Херсонщині влада змушена була закрити школи, садки, та призупинити рух на КПВВ в Криму.

Після запуску завод «Кримський титан» може загрожувати довкіллю, оскільки за такий короткий час його не могли кардинально модернізувати.

Наверх