Кулеба прокоментував ситуацію з блокпостами на в’їзді до Києва

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  15:03, 5 Июля 2022

Заходи, які організовані на в’їзді до Києва, на сьогодні є необхідними. Влада не може повною мірою відкрити столицю, адже все ще існує загроза повторного нападу, зокрема з Білорусі

Про це заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

У нас є комунікація (з владою Києва, – прим. “ВК“). До того ж щодня, без вихідних, ми проводимо спільні наради, у нас працює штаб оборони Києва та Київської області. Усі проблемні питання, які в нас є, ми виносимо на обговорення штабу“, – сказав посадовець в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Він зазначив, що у питанні трафіку на в’їзді до столиці “є два підходи“: “Перший – нам справді потрібно зробити максимальний комфорт для наших мешканців. А є друга сторона – це небезпека. Вона нікуди не зникла, війна продовжується. Є чимало фактів чи просто чуток, які розповсюджують в ЗМІ та соцмережах“.

Однак загроза є. І ці заходи, які організовані на в’їзді до Києва, на сьогодні є необхідними. Ми не можемо повністю відкрити місто зі зрозумілих причин. На жаль, ми живемо в умовах воєнного стану і всі мають з розумінням до цього ставитися. Інакше не буде“, – додав Кулеба.

Щодо можливого збільшення кількості блокпостів на Київщині, то голова КОВА зазначив, що “це компетенція військових“.

Можу лише сказати, що на сьогодні всі наші Сили оборони приведені в бойову готовність, як і було до цього. Наші військові не розслаблялися. Багато блокпостів по області, як і по Києву, прибрали, щоби було простіше пересуватися. Ми залишили таку кількість і в тих місцях, де це необхідно“, – сказав він.

Як писав “ВК“, у Бориспіль 3 липня вперше провели “фільтраційні заходи” – перевірку документів для виявлення зрадників, шпигунів та членів ворожих ДРГ. В мережі з’явилася інформація, що на в’їзді до столиці з Борисполя утворилися корки. В коментарях деякі користувачі писали, що їм довелося стояти у заторі, а згодом, через комендантську годину, чекати до ранку в автомобілі, у тому числі разом із дітьми.

Наверх