Лист з окупованого Маріуполя: місто чекає на Україну

Джерело:  sprotyv.info  /  12:19, 14 Серпня 2022

Про це йдеться в другій частині листа з окупованого міста, яке опублікувала Маріупольська міська рада

Маріуполь зараз — місто безвладдя та хаосу, де не платять за роботу, де чеченці розганяють невдоволених, де будують житло для “своїх”, де ніхто не думає про маріупольців. Про це йдеться в другій частині листа з окупованого міста, яке опублікувала Маріупольська міська рада.

“….Робота в Маріуполі є: розбір завалів, підмітати вулиці, ось і вся робота! Робота в Маріуполі виглядає наступним чином: Тих, хто підмітає вулиці — згруповують по 30 чоловік на 1 метр квадратний, і кажуть прибирайте територію. І такі згруповування кожні 300 метрів. При чому, 2-5 людей працюють, а інші стоять без роботи! Заробітну плату тільки обіцяють, але не виплачують. Обіцяють і гуманітарний набір, в якості оплати праці, але і цього не дають!

Наразі, проводиться «забастовка» в КП «Комунальник» через невиплату заробітної плати. Планують викликати чеченців, щоб розігнати забастовників!

Соціальне забезпечення в Маріуполі є: величезні черги в Пенсійний фонд у всіх районах міста: черга на запис, черга до Пенсійного фонду, черга за отриманням соціальних виплат. Як літня людина може стільки вистояти у чергах??? Це чисте знущання над людьми! Виплати пенсії по 7800 дерев’яних рублів. Враховуючи цінову політику на ринках міста — це мізер! І це тільки на продукти, не враховуючи комунальних послуг.

Сміття в Маріуполі майже НІДЕ не вивозять! Полігон майже заповнений на 100%.

Комунальний транспорт не ефективний ЗОВСІМ. Тому що майже весь комунальний транспорт було знищено! По місту курсують 16 маршрутів, які переповнені!

Ціни в магазинах та на ринках завищені у 4 рази! Особливо дорогі, продукти ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ! Більшість людей ще досі не отримали пенсії!

Медичне забезпечення є. Наразі працюють 4 лікарні, у всіх недостатньо лікарів! Який сенс запускати роботу лікарень, якщо немає персоналу? Ефективність роботи 5%. Оскільки лікарів недостатньо, а пацієнтів величезні черги! Швидка медична допомога працює.

Зв‘язок в Маріуполі це просто ЖАХ! Маріупольці в інформаційних технологіях та масовому зв‘язику повернулися у 90-ті роки, коли всю інформацію передавали по технології Bluetooth! В Маріуполі є точки Wi-Fi, але їх занадто мало і щоб до них приєднатися потрібно витратити не одну годину. За цей час телефон може сісти, а зарядити майже НІДЕ!

Дзвінки дорогі! Щоб подзвонити в Україну потрібно заплатити 10 гривень/хвилина! А зв‘язок просто жахливий! Мобільний Інтернет є. Наразі в місті є вишки 3G та 4G , але Інтернет не працює по двум причинам -вишок недостатньо, людей забагато для забезпечення інтернетом. Інтернет можна «піймати» тільки пізно вночі, коли більшість людей відпочиває. В центрі міста — «Нет сигнала»!

У Маріуполі хочуть влаштувати «большое судилище» над Маріупольскими захисниками полку «Азов». Цього не можна допустити! Це заборонено всіма військовими нормами і правами!

З житлом ситуація ще складніше. Як ми всі знаємо, майже 70% житлового фонду в Маріуполі — знищено! Окупанти «кричат» що все відбудують, але на практиці видно, що будинки вони будують — для своїх потреб (якобы, для работников, для строителей)!

Станом на 13 серпня 2022 року в Маріуполі діє повне безвладдя! По вулицям небезпечно пересуватися, оскільки це дуже багато нерозірваних снарядів!

Я прошу західних партнерів, організацію ООН, Червоний Хрест та інші організації відреагувати на це повідомлення! Людям важко ні то що — жити, навіть знаходитись тут! Щоб виїхати, потрібно пройти 9 кругів пекла, зокрема — фільтрацію (як маріупольці кажуть — «кастрацию»). Багато людей просто не вистоїть у цих чергах!

Будь ласка, я прошу Вас допоможіть або ж евакуюватися громадянам з міста, або ж надайте всю потрібну зброю, щоб повернути місто до кордонів України 1991 року!

Знущання та приниження громадян України, в даному випадку — Маріуполя, треба припинити як можно швидше.

Як повідомляла група “ІС”, в окупованому Маріуполі не можливо відновити водопостачання.

Вгору