Люди більшості професій, згаданих у дописі, вкрай потрібні в армії, причому не на передньому краї!

Джерело:  yug.today  /  15:39, 22 Червня 2024

Мешканка Ізмаїла, яка з чоловіком на фронті захищає Україну, відповіла на черговий флешмоб у соцмережах проти мобілізації

Наразі соціальними мережами шириться флешмоб «Я не ухилянт». На блимаючому для привернення уваги відео, де створені штучним інтелектом зображення змінюють одне одного, люди різних професій під написом «Я не ухилянт» тримають таблички з назвою своєї професії. «Я не ухилянт, я – маляр» (медсестра, фермер, механік тощо). До речі, люди більшості професій, згаданих у дописі, вкрай потрібні в армії, причому не на передньому краї.

Даний продукт штучного інтелекту набирає обертів. Під одним з репостів допис прокоментувала мешканка Ізмаїла Олександра Безсонова, яка наразі виборює незалежність України у Силах оборони. До повномасштабного вторгнення Олександра працювала іміджмейкером. Її чоловік, безліч друзів та знайомих, до речі теж мирних професій, також захищають кожного з нас від російського агресора.

«Я стиліст-іміджмейкер, зараз в армії. Мій чоловік – моряк, зараз в армії. Мій колега- інженер машинобудівної промисловості, зараз в армії. Інший колега – фельдшер швидкої медичної допомоги, в армії. Медична сестра відділення акушерства та гінекології – в армії. Доктор історичних наук – в армії. Студенти, таксисти, хлібороби, вчителі, поети… Ми захищаємо ваших дітей. Ми закінчуємося. Ми втомилися. Ми подарували вам два роки мирного життя, можливість підготуватися і не стати в стрій нулячими, як це було з нами. Може час подарувати і нам можливість бодай трішки відпочити?» – написала Олександра.

На жаль, коментар військової не знайшов відгуку під дописом, тож ми вирішили його оприлюднити у виданні «Юг.Today». Сподіваємося, що звернення Олександри Безсонової спонукає когось з наших читачів зрозуміти, що війна близько і стосується кожного.

Підготувала Альона ХОДАРЧЕНКО, друге фото – сторінка у Фейсбук Олександри Безсонової

Вгору