“Моя мотивація – троє дітей, я хочу щоб вони спокійно спали”, – військова ТРО про службу

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  12:07, 14 Лютого 2024

Її життя – калейдоскоп досвідів. Від роботи в ресторані до поліції. Від служби у нацгвардії до територіальної оборони. Вона – мама трьох дітей. Ця жінка служить, аби її діти спокійно спали. Та її діти хочуть служити

Про військовослужбовицю на псевдо “Солоденька”, яка нещодавно прибула з іншого батальйону, розповіли у 241 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.

Повномасштабне вторгнення застало жінку у Харкові. Неподалік від району, де живе сім’я “Солоденької” зрання йшли бої, техніка окупантів намагалася прорвати оборону міста. Чоловік її служив поліцейським на той час і хотів, щоб вона разом з дітьми евакуювалася.

“В березні я пішла у військкомат, і вже як я була мобілізована чоловік дізнався про це…Моя мотивація – троє моїх дітей. Я хочу, щоб вони спали спокійно”, – говорить жінка.

Шлях “Солоденької” в армії почався у 2016 році. Тоді вона служила радіотелефоністкою у Національній гвардії України. Тоді ж потрапила у зону АТО, де служила до 2021 року.

Служити також хочуть і всі діти “Солоденької”. Старша донька вже вчиться в Національній академії внутрішніх справ, середній син також хоче бути правоохоронцем, молодший, ділиться жінка, планує боронити Україну.

“Мої діти ростуть у сім’ї людей, які служать, бачать, як це, хочуть теж. Я вважаю, що перешкоджати їм у виборі фаху або нав’язувати власні інтереси – не треба. Але я хочу, щоб мої сини пройшли хоча б строкову службу, я вважаю, кожен чоловік повинен мати цей досвід. Армія – це ж не тільки військовий вишкіл, але й дисципліна, навички тримати свої речі в ладі тощо”, – додає військова.

За час служби жінка змінила кілька спеціальностей. Була і радіотелефоністом, і діловодом. Найважче тут, в армії, – бачити смерть, ділиться “Солоденька”. За час ротацій на Харківщині, Донеччині та Луганщині не раз втрачала побратимів.

Нині жінка хоче спробувати себе у ролі медика. А після перемоги, каже хоче залишитись на службі народу України, та приділяти більше уваги дітям, виховувати їх у нашій вільній країні.

Вгору