Ні "Вдома", ні ПЛР-тестів: Кабмін змінив порядок перетину КПВВ на Донбасі

Источник:  v-variant.com.ua  /  11:01, 17 Июня 2021

Так само безперешкодно громадяни України можуть перетинати КПВВ у Донецькій та Луганській областях

Кабінет Міністрів України скасував обов’язок встановлювати застосунок «Вдома» та робити ПЛР-тест на COVID-19 під час перетину КПВВ.

Про це повідомляє Східний варіант з посиланням на Кабмін.

Таке рішення ухвалили на сьогоднішньому засіданні. Урядовці продовжили карантин в до 31 серпня, але водночас на всій території країни встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

При «зеленому» рівні перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з посвідкою на постійне проживання. Так само безперешкодно громадяни України можуть перетинати КПВВ у Донецькій та Луганській областях.

У разі встановлення на території України іншого рівня епідемічної небезпеки перетин КПВВ для громадян України буде безперешкодним за наявності документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Якщо такого документа немає, людина має пройти самоізоляцію за допомогою застосунку «Вдома» або обсервацію у разі відмови чи неможливості скористатись цим застосунком.
Припинити самоізоляцію можна буде відразу після отримання негативного результату експрес-тесту безпосередньо в пункті тестування на КПВВ або ПЛР-тесту.

Наверх