Проєкт на постійній основі запустив підрозділ ГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО». До ініціативи приєдналися діти з соціально-вразливих груп.
Планується, що реабілітацію в рамках проєкту пройдуть 200 хлопців та дівчат. Зокрема, серед них хворі на ДЦП, діти з аутизмом.
«Психологічна реабілітація триватиме стільки, скільки в ній буде потреба», — розповідає керівниця відокремленого підрозділу ГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» в Донецькій області Тетяна Львова.
«Ми бачимо значне покращення стану дітей. Вони не хочуть йти з занять по реабілітації. Діти стали більш спокійними, урівноваженими. З дітьми постійно працюють психологи», — зазначає Тетяна Львова.
Для дівчат та хлопців влаштовують арттерапію, під час якої вони розфарбовують антистресові розмальовки, збирають іграшки з конструктора, виготовляють різні поробки.
«Діти будуть робити свічки у вигляді іграшок, звірят. Ці свічки передаватимуть у Військовий шпиталь для солдатів, які там лікуються. Крім того, ми будемо передавати свічки на передову нашим бійцям», — каже Тетяна Львова.
Раніше осередок ГО запустив пілотний проєкт «Психологічне та емоційне відновлення дітей із родин учасників АТО». Загалом в реабілітації взяли участь близько 120 дітей віком від 5 до 14 років. На ініціативу організація отримала грант від «Карітас Краматорськ».