На першій бетонній дорозі в Україні будують дворівневу розв’язку: фото

Источник:  shotam.info  /  10:11, 24 Июля 2019

Нагадаємо, траса Н-31 Дніпро-Решетилівка – перша в Україні бетонна дорога, що будується в Полтавській області турецькою компанією OnurTaahhut Tasimacilik Insaat

На перетині автошляхів М-22 Полтава-Олександрія та Н-31 Дніпро-Решетилівка триває будівництво дворівневої транспортної розв’язки. Про це повідомляютьу пресслужбі САД у Полтавській області.

Підрядна організація проводить влаштування з’їздів, зведення ґрунтового насипу та підпірної стінки. 

“Роботи виконуються в рамках реалізації державного інвестиційного проекту. Фінансування на об’єкт надходить з державного бюджету”, – повідомляють дорожники.

Нагадаємо, траса Н-31 Дніпро-Решетилівка – перша в Україні бетонна дорога, що будується в Полтавській області турецькою компанією OnurTaahhut Tasimacilik Insaat. Вона пролягає в Полтавській області, раніше мала позначення Р-52 та мала статус регіональної. Тепер їй надано назву Н-31 та статус національної. Дорога відходить від міжнародної траси М03/Е40 Київ-Полтава-Харків й сполучає столицю та Дніпро з Запоріжжям.

Дорогу роблять за новою технологією – з бетону. Її розширять до 4 смуг, загальна товщина покриття становитиме 1,5 метрів! Зокрема, нижній шар – закріплений та стабілізований ґрунт має товщину 70 см, шар цементоґрунту 30 см. Далі йдуть 18 см пісного бетону та 26 – важкого бетону. На поздовжніх та поперечних швах на глибині 13 см вкладаються армуючі елементи.

Наверх