На Прикарпатті запустили дві черги заводу кабельної продукції

Источник:  shotam.info  /  10:45, 13 Ноября 2019

Які потужності?

Державна архітектурно-будівельна інспекція України ввела в експлуатацію другу та третю черги будівництва заводу кабельної продукції німецької компанії Leoni в м. Коломия. Про це повідомляє пресслужба ДАБІ.

Що збудували?

Згідно з проєктним рішенням, ці черги передбачають розміщення об’єктів промислового призначення для кращої організації роботи заводу та збільшення його потужностей.

“У рамках другої черги було встановлено додаткові гардеробні та створено кімнати відпочинку для працюючих загальною площею 900 м²”, – йдеться у повідомленні.

Третя черга загальною площею 15 тис. 334 м² включала добудову частини виробничого цеху та будівництво пожежного депо з влаштуванням відповідних паркувальних місць та проїздів.

Які потужності?

Запроєктована потужність третьої черги складає виробництво 190 комплектів автомобільних джгутів в день, кількість створених нових робочих місць – 922.

Нагадаємо, будівництво заводу Leoni в місті Коломия було розпочато у 2016 році. Це найпотужніший інвестиційний проект у галузі виробництва електричного устаткування для двигунів і транспортних засобів впродовж останніх років на території Івано-Франківської області.

Як зазначили у ДАБІ, успішна реалізація німецького проєкту є прикладом для інших інвесторів, що працювати на території України можна ефективно, без остраху наштовхнутися на штучні перешкоди.

Наверх