Найменшому врятованому - 2 роки: поліція рятує малечу із зони боїв на Донеччині

Джерело:  v-variant.com.ua  /  17:00, 20 Березня 2023

Про це повідомляє Поліція Донецької області

Місцями до фронту - лише 500 м, отже місія поліції – якнайскоріше вивезти з небезпеки всю малечу. Більшість батьків розуміє необхідність евакуації, але окремі мешканці ховають дітей і таким чином позбавляють їх шансів врятуватися. Проте навіть цих дорослих поліцейським вдається переконати.

Про це повідомляє Поліція Донецької області

На Донеччині триває операція з порятунку дітей із найбільш небезпечних населених пунктів. Евакуацію організовано Донецькою ОВА спільно з поліцією та ДСНС.

Цього разу правоохоронці відпрацювали Сіверську та Соледарську громади, адже ситуація на Бахмутському напрямку – найважча. Ворог наступає, житлові квартали перебувають під постійними обстрілами. Більшість будинків зруйнована, комунікацій – немає.

Із Сіверської громади поліцейські евакуювали 6 дітей і 7 дорослих. З Соледарської, а саме сіл Міньківка, Привілля та Никифорівка, - 2 дітей і 3 дорослих.

В одній з родин мама та бабуся намагалися приховати сина-підлітка, але доводи співробітників поліції переконали їх, що дитина буде захищена тільки там, де немає бойових дій. У результаті на евакуацію зголосилася навіть бабуся. Усі разом, вони вже перебувають у безпеці.

Тато 11-річного Ігоря, навпаки, сам попросив вберегти життя його сину. Мама хлопчика померла, і батько самотужки виховує дитину. Чоловік залишився наглядати за господарством , а сина довірив «Білим Янголам». Хлопця доправлять до його бабусі та старшої сестри на Полтавщину.

Поліцейські відвідують кожну сім’ю, що досі не виїхала з-під бомбардувань, спілкуються, дізнаються мотиви батьків та детально роз’яснюють, яку підтримку від влади отримують евакуйовані сім’ї з дітьми. Люди дослухаються до поліції, хоча й не завжди з першого разу. Таких спроб може бути дві, три та більше. Головне, що в результаті маленькі громадяни залишаються живими.

Вгору