Нові правила перетину адмінкордону з окупованим Кримом: що варто знати?

Источник:  sprotyv.info  /  10:27, 16 Января 2020

З повним текстом Постанови можна ознайомитись за посиланням

З 9 лютого 2020 року, виїзд на окупований півострів з території вільної України дітей віком до 16 років можливий у супроводі когось із батьків або уповноважених ними осіб.
У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього не обов’язкова, пояснили у Держприкордонслужбі України.

Виїзд дітей віком від 14 до 16 років на тимчасово окуповану територію України, батьки яких проживають на цій території, можливий без стороннього супроводу за наявності інформації про навчання цих дітей в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

В’їзд до Криму громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, та виїзд з ТОТУ осіб, які виїжджали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється за умови пред’явлення довідки, виданої територіальним органом (підрозділом) Державної міграційної служби.

Крім того, змінами передбачено, що виїзд на ТОТУ та в’їзд з неї громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

З повним текстом Постанови можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/urcwlSx

Раніше стало відомо про те, що поліція затримала відомого «злодія в законі» з РФ, який переховувався в Україні.

Наверх