Новий асфальт пришвидшив на годину дорогу від Черкас до Києва

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  12:51, 14 Декабря 2020

Автомобілісти долатимуть дорогу з Черкас до Києва на годину швидше завдяки ремонту доріг в рамках “Великого будівництва”

Як повідомляє “Укравтодор”, за 2020 рік на Черкащині оновлено майже 200 км доріг державного значення.

На 1 годину скоротили час на дорогу від Черкас до Києва завдяки оновленню двох маршрутів – Н-01 Київ – Знам’янка та Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь» – розповів глава компанії Олександр Кубраков.

Так, за його словами, лівобережною Україною проходить маршрут Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, де влаштували 33,5 км асфальту. Вперше за часи незалежної України капітально відремонтували 22 км шляху, що веде від села Софіївка до міста Золотоноша, ще 11 км були реконструйовані на ділянці обходу Золотоноші. Також завершена реконструкція шляхопроводу через залізницю, який не ремонтували півстоліття.

Ще один відновлений маршрут – Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. На дорозі, яка проходить через всю Черкаську область зі сходу на захід, через 7 районних центрів та місто Черкаси, ще рік тому було більше ям, аніж асфальту. Нині 60 км з відновленим покриттям.

Правий берег області отримав 53,5 оновлених кілометрів Н-01 Київ – Знам’янка. Це половина всього маршруту, який сукупно складає 111,4 км.

Триває реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього, ділянка Н-01 км 164+068 у місті Городище, загальною довжиною 68,158 м. Зараз шляхопровід готовий на 53%.

У області запроектовано більше 500 км доріг, на багатьох маршрутах вже завершені і тендерні процедури. Це дозволить максимально швидко розпочати будівельні роботи весною 2021″ – додав Олександр Кубраков.

Наверх