Офіцерське звання в Україні можна отримати за 4 місяці: як і де?

Джерело:  shotam.info  /  15:12, 15 Травня 2020

Заняття проводяться щотижня з понеділка до суботи

На кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського можна отримати офіцерське звання за 4 місяці. Про це повідомляє АрміяInform.

Зазначається, що така можливість є у громадян, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче ніж бакалавр. Заняття проводяться щотижня з понеділка до суботи упродовж 4 місяців.

Такий вид підготовки дозволяє отримати офіцерське звання за 4 місяці по військово-обліковій спеціальності «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів».

В Україні можливо отримати офіцерське звання за 4 місяці

Чим особлива кафедра?

Загалом на кафедрі здійснюється підготовка за 11-ма військово-обліковими спеціальностями.

Військова підготовка на кафедрі проводиться за державним замовленням коштом держбюджету, передбачених на утримання Збройних Сил України та інших військових формувань, та — на контрактній основі для надання фізичним особам платних послуг у галузі вищої освіти. Перша категорія студентів обов’язкову підписує контракт для служби у ЗСУ і після закінчення здобуття освіти йде до війська.

“На теперішній час кафедра здійснює військову підготовку офіцерів запасу за наступними напрямами: політологія, психологія, тилове та фінансове забезпечення, математичне та програмне забезпечення автоматизованих систем, інженерно-технічне забезпечення, організація пожежної безпеки, застосування артилерійських та механізованих підрозділів. Ми маємо можливість залучати до проходження військової підготовки громадян різних цивільних спеціальностей. До слова, на кафедрі навчаються студенти із 37 закладів вищої освіти України”, — розповів полковник Євген Камалов.

Він зазначив, що кафедрі навчаються чимало людей, які мають вищу освіту та бойовий досвід у російсько-українській війні. Вони надають перевагу військово-обліковим спеціальностям «Бойове застосування з’єднань військових частин і підрозділів наземної артилерії» та «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів».

Нагадаємо, в Україні створюють Школу морського піхотинця.

Усі фото: armyinform.com.ua

Вгору