Окупанти знайшли нового «стрілочника» у сфері водокористування

Источник:  arc.construction  /  07:25, 3 Августа 2022

Анонсовані російськими загарбникми «відродження рисівництва» та «масштабне риборазведення» наразі залишаються скоріше піаром, аніж реальними економічними процесами

Як вже повідомлялося, «розблокування» агресором Північнокримського каналу шляхом захоплення з лютого 2022 року районів Херсонської області не призвело до «радикальної зміни» у водокористуванні окупованого півострову.

Анонсовані російськими загарбникми «відродження рисівництва» та «масштабне риборазведення» наразі залишаються скоріше піаром, аніж реальними економічними процесами.

Так саме врожай зернових на півострові 2022 року не перевищує за основними показниками минулорічний, а тому у рослинництві Криму відчутних змін через «відновлення водопостачання» не відбулося, якщо не рахувати незначне зростання кількості кормових культур для худоби.
Водночас заведення «дніпровської води» не призвело ані до покращення водо розподілу у міських мережах, ані до ефективного використання окупнатми горних водосховищ.

Масштабне підтоплення Білогірського та Сімферопольского районів та безпосередньо адміністративного центру окупованого Криму у червні 2022 року було викликане саме переповненням Сімферопольського та Білогірського водосховищ, з яких «адміністрація» не вчасно спускала воду.

За таких обставин окупанти мали знайти «цапа відбувайла» та ним вирішили «публічно зробити» колаборанта Ігоря Вайля, який з 2014 року прислуговував загарбникам у ролі «керівника державного комітету водного господарства». Замість Вайля на цю посаду фейковий «голова Криму» Аксьонов злочинно «призначив» Владислава Масляника, так званого «директора бюджетної установи» «Криммеліоводгосп». При цьому підконтрольні окупантам телеграм-канали стали поширювати «інсайд» що Вайля «звільнене саме за сімферопольський потоп».

Але насправді колаборнат Вайль досяг семідесятирічного віку, а згаданий Масляник був його «правою рукою», зокрема на «смачних» питаннях «публічних закупівель» та «освоєння федеральних коштів». Крім того саме Масляник на своїй попередній «посаді» мав би «відповідати за використання вод Північнокримського каналу» але про «результат його зусиль» нами вказане вище.
Отже окупанти наразі ніяк не змінили свою злочинну та не ефективну систему водокористування в Криму, що безперечно ще призведе до негативних для населення окупованого регіону результатів.

Наверх