Ось тільки вся ця комунальна техніка раніше і так належала місту

Джерело:  sprotyv.info  /  12:29, 15 Серпня 2022

Кримський «благодійник» подарував Мелітополю вкрадену комунальну техніку

До тимчасово окупованого російськими військами Мелітополя завітав черговий «шеф-благодійник». Колаборант-гауляйтер Є.Балицький ще в липні оголосив, що, мовляв, Севастополь взяв шефство над загарбаним цієї весни Мелітополем. І от до міста припхався «губернатор Севастополя» михаіл развожаєв, повідомляє Telegram-канал «Енергоатом».

Щоб вбити двох зайців одразу: і показати гарну картинку благополуччя на «звільнених від нацистів» територіях, і попіаритися, створивши видимість бурхливої діяльності. Звісно, все це знімається для рашаЗМІ. Як місцеві жителі «активно підтримують окупаційну владу», а за це «асвабадітєлі» їм всіляко допомагають «покращувати життя».

В одному із сюжетів «рюзькомирні» відзвітували, як передали мелітопольцям продуктові набори, дитяче харчування та… електричні плити. Бо ж ані іжі в людей, ані газу, бо його «Україна перекрила». Справжню причину – що ще на початку липня газопостачання припинилося через пошкодження магістрального газопроводу внаслідок російських обстрілів, – ясна річ, ніхто не озвучує.

І верх цинізму – «подарована Севастополем» техніка. Псевдогубернатор передав Мелітополю трактори, мулосос і автовежу. Ось тільки вся ця комунальна техніка раніше і так належала місту. Поки чи то окупанти, чи то колаборанти не вивезли її до Джанкою.

Як повідомляла група «ІС», кримські колаборанти ретранслюють заяви австрійського нациста.

Вгору