Поки весь світ 9 травня вшановує жертв війни, рашисти пишаються тим, що вони цю війну вкотре розв’язали.
Окупований Сєвєродонецьк. Фото з місцевих чатів
«Поїзд пабєди» у Сєвєродонецьку
Так, поки путін в москві говорить, що росія пишається своїми ґвалтівниками та вбивцями, тимчасово окуповані території «прикрашають» до «свята».
Нашу добірку пробитого дна відкриває окупований Сєвєродонецьк з гучними танцями та «атмосферою великого свята». До міста приїхав «поїзд пабєди» з виїзним концертом та артистами з містечка Брянка, що на Луганщині. «Катюша», «Синій платочєк» та «Полюшко поле» лунали сьогодні на вулицях захопленого міста. Така вистава, за словами окупантів, мала показати солдатську вдачу, материнську скорботу та дівочу надію, хоч насправді показала лише недолугість рашистів та справжнє лице колаборантів, які зібралися на так звані «святкування» у напівзруйнованому місті.
Фото з місцевих чатів
Фото з місцевих чатів
Однак концертами все не завершилось. Продовжити забаву загарбники вирішили ще одним способом, а саме — провели забіг. Звісно, святкові змагання це найкращий спосіб вшанувати ветеранів війни чи висловити свій жаль за полеглими жертвами.
Маріуполь та неопіонери
Естафету пабєдобєсія перейняв і Маріуполь. Тут окупанти дуже постаралися і він вже кілька днів виглядає яскравіше новорічної ялинки. Постери «с 9 мая» здається вивішали вже всюди — від парканів до фасадів будинків. Не обійшлося і без святкувань в школах в стилі «Спасибо деду за победу!» та георгіївських стрічок, які діти намалювали на вікнах.
Фото: Петро Андрющенко
Фото: Петро Андрющенко
Школярів, до речі, також передягнули в так званих «піонерів» і змусили запалити «вічний вогонь».
«Окремо постійно намагаюсь знайти відповідь на питання, як мають почувати себе батьки цих маріупольських дітей. Це як жертву ґвалтування щодня класти в постіль ґвалтівнику», — прокоментував ситуацію радник мера міста Петро Андрющенко.
Фото: Петро Андрющенко
Донецьк та Луганськ
У Донецьку рашисти також не відстають — проводять автопробіги з прапорами прикрашають вікна та двері під'їздів. Зокрема, в Луганську чи то не вистачило грошей, чи то окупанти налякалися, бо «враг коварен и жесток», як написав ватажок леонід пасічник. Словом, тут обійшлися «індивідуальними святковими концертами», які влаштували для ветеранів.
Окупований Донецьк
Окупований Донецьк
«Святкування» в Луганську. Фото: росзмі
Так, в інших населених пунктах окупанти також знайшли як «здивувати», наприклад Горлівкою проїхався «дев'ятитравнений автобус».
Скріншот з відео «Типовий Донецьк»
Скріншот з відео «Типовий Донецьк»
До слова, в москві цьогоріч з так званим «сакральним» парадом не дотягнули — не знайшлося ані літаків, ані танків, лише старий радянський Т-34 харківського виробництва. Та й загалом усе дійство на червоній площі було коротшим, ніж в попередні роки.
Промова путіна теж не сильно мотивує - за його словами, тепер вже проти рф розв’язана війна, ще й вороги домагаються розпаду росії. Таким чином, сумно все якось виходить. Ще й Захід влаштовує конфлікти, загрожує традиційним цінностям і нав’язує систему пограбування й насильства росіянам.