Під час виходу із Сєвєродонецька жоден боєць ЗСУ не загинув – Гайдай

Источник:  vchasnoua.com  /  15:15, 30 Июня 2022

Усі українські захисники, які за наказом залишали Сєвєродонецьк Луганської області, живі

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив про те, що українська армія не втратила жодного бійця при відході із Сєвєродонецька.

“Українські військові виконали завдання в Сєвєродонецьку на 200%, завдали росіянам значних втрат в особовому складі та техніці, це все виконано та перевиконано. Там усі хлопці молодці”, – зазначив Гайдай.

Відхід українських сил з міста пройшов без втрат.

«Все пройшло централізовано, за планом, не було самовільного відходу. Все, що потрібно було для відходу - від будівельних матеріалів до човнів, тросів - ми забезпечили всім. Під час відходу не було жодного загиблого», – сказав Гайдай.

Щодо нинішньої ситуації в Луганській області він повідомив, що Лисичанськ росіяни обстрілюють хаотично. У місто важко дістатися та виїхати звідти.

“Дороги після обстрілів засипані осколками, на яких автомобілі ріжуть колеса. Траплялось так, що керівник міської військової адміністрації, діставшись безперешкодно до якогось об’єкта, повертаючись тією ж вулицею, змушений був міняти гуму, бо вулиця була вже засипана уламками мін”, – сказав голова ОВА.

Однак, за його словами, попри небезпеку, в місто намагаються завозити продукти. Воду населенню підвозять лише працівники ДСНС.

У лікарнях Лисичанська вдалося забезпечити достатні запаси ліків та медикаментів.

Наверх