Пентагон: РФ оголошувала мобілізацію лише двічі в історії. Це багато говорить про українців

Джерело:  censor.net  /  10:58, 29 Вересня 2022

Про це заявив на брифінгу представник Пентагону

За історію Росія лише двічі оголошувала мобілізацію - це вказує на проблеми, які їй створили українці.

Про це заявив на брифінгу представник Пентагону, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Ліга.нет.

Російське суспільство не відреагувало позитивно на заяви Кремля про плани мобілізувати 300 000 осіб, зазначають у Пентагоні. Це не вперше в історії РФ, коли вона через проблеми з досягненням цілей намагається набрати бійців серед цивільних.

"До цього вони двічі проводили мобілізацію - у 1914 і 1941 роках. Якщо ви подумаєте про наслідки, в яких вони зараз перебувають, і порівняєте їх із Першою та Другою світовою війною, то це багато говорить про те, що українці змогли зробити з російською армією", - сказав американський чиновник.

Він додав, що Росія може зіткнутися з багатьма проблемами під час мобілізації такої кількості цивільних. Наприклад, багато інструкторів перебувають на війні, а в Інтернеті з'являються повідомлення, що мобілізованих перекидають в Україну лише після одного дня підготовки.

"Я просто думаю про рівень підготовки, який ми проводимо у наших збройних силах, і розумію, що це... досить неадекватно", - підсумував чиновник Пентагону.

Нагадаемо, в ранці 21 вересня російський диктатор Путін оголосив про часткову мобілізацію в Росії. Публічно РФ заявляє про плани мобілізувати 300 000 осіб, але ЗМІ повідомляли, що насправді відправити на війну можуть понад 1 млн.

Вгору