Робитимуть «нормальних» громадян «ДНР»: окупанти будуть формувати списки неблагонадійної молоді

Источник:  vchasnoua.com  /  14:54, 27 Мая 2021

У навчальних закладах т.зв. «ДНР» розроблять списки потенційних «екстремістів» з числа учнів та студентів, які не задоволені політикою окупантів

Складати списки неугодних і займатися їхнім перехованням буде займатися спеціальна «комісія». Про це заявив так званий заступник голови «уряду ДНР» Володимир Антонов.

Таким чином в ОРДО бойовики планують нібито боротися з актами «екстремізму і тероризму» серед підростаючого покоління.

«У нас вже є якісь певні прояви (екстремізму — ред.). Тому мова йде про те, щоб ці діти не перейшли червону лінію. Ми маємо вернути цих дітей з цих жахливих соціальних мереж і повернути їх на світло, зробити з них нормальних громадян республіки», — заявив колаборант.

За якою методикою визначатимуть, що студент або учень — не такий як треба, потенційний терорист, не повідомляється. Але з меседжів окупаційних адміністрацій зрозуміло, що стосуватиметься це насамперед тих представників молоді, яким не подобається влада бойовиків.

«Екстравагантно одягаєшся, слухаєш незрозумілу для комісії музику? У список! Посмів подискутувати з викладачем на парі? Екстреміст, в список неблагонадійних! А якщо серйозно, то це страшно. Таке враження, що влада просто лізе зі шкіри геть, щоб молоді люди якомога активніше покидали межі „процвітаючої“ республіки. Подалі від комендантської години, списків „юних терористів“ і перспектив строкової служби в народній міліції», — повідомляє телеграм-канал «Донбаський кейс».

Процес перевиховання неблагонадійних, що практикувалося при радянському союзі, збираються впровадити на «законодавчому» рівні.

Нагадаємо, Російська Федерація витрачає десятки мільйонів доларів на реалізацію проєктів, спрямованих на насадження серед дітей та молоді Донбасу ідей «руського миру». Політизація молоді тісно пов'язана з процесами мілітаризації дітей на окупованій частині Донбасу.

Наверх