Російські окупанти планують знести храм УПЦ в Євпаторії

Источник:  sprotyv.info  /  12:26, 19 Ноября 2019

Предстоятель Української православної церкви митрополит Епіфаній заявив, що російські окупанти намагаються знести храм УПЦ в Євпаторії

Історія повторюється – російські окупанти в «кращих» традиціях радянського режиму почали боротьбу з «забороненими» церквами шляхом знищення храмів. Предстоятель Української православної церкви митрополит Епіфаній заявив, що російські окупанти намагаються знести храм УПЦ в Євпаторії. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент разом з громадою бореться за право молитися в кафедральному соборі святих Володимира і Ольги в м. Сімферополі, з якого їх насильно викидає російська держава. До цієї «гарячої точки» додалася інша – храм Української Церкви в Євпаторії, який окупаційна влада намагається просто знести», – зазначив Епіфаній.

Крім цього, митрополит закликав український уряд ухвалити рішення, яке допоможе вирішити питання власності на приміщення собору в Сімферополі. «Закликаю український уряд нарешті ухвалити рішення, яке, на жаль, так і не було ухвалене впродовж попередніх років, для розв‘язання питання власності на приміщення собору і єпархіального управління в м. Сімферополі», – заявив церковнослужитель.

За словами Епіфанія, це продемонструє юридичну та моральну підтримку українській громаді Криму з боку України та дозволить ефективніше захистити її права на міжнародному рівні. Також митрополит закликав Росію припинити злочинні діяння проти людських законів. «Російську владу знову закликаю – схаменіться і припиніть злочин проти законів людських та Закону Господнього! Згадайте прикру долю радянських атеїстів та не повторюйте їхнього шляху, зазіхаючи на храми Божі», – додав Епіфаній.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що архієпископ прояснив ситуацію з реєстрацією ПЦУ в окупованому Криму.

Наверх