Російські окупанти змушені визнати економічну кризу в Криму

Источник:  sprotyv.info  /  06:59, 5 Августа 2022

За таких умов трагікомічними слід вважати заяви фейкової «влади» Криму про створення ними з 4 серпня «робочої групи із забезпечення безпечного проведення курортного сезону 2022 року» з фейкових «чиновників» та «силовиків» від окупантів

Ситуація з падінням «кримської економіки» стає настільки гострою, що це змушені визнавати навіть підконтрольні окупантам «профільні установи», такі як «Кримстат». Про це йдеться у матеріалі Асоціації реінтеграції Криму.

Зокрема, навіть «офіційна статистика» від даного «відомства» говорить про те, що понад 40% «кримських підприємств» зараз працюють зі значними збитками, і якщо в 2021 році «загальна збитковість» по Криму становила 1,6 мільярда рублів, то в 2022 – вже 2,7 мільярда рублів.

При цьому в 2022 році, згідно з «статистикою» окупантів, нібито на 40% скоротився і злочинний «туристичний потік» на півострів, при тому, що в практичному вимірі ситуація значно гостріша, а «офіційні дані» агресора зазвичай відірвані від реальності.

Наприклад, у 2021 році окупанти заявили про протиправне прибуття до Криму 9,5 мільйонів «туристів», і тоді у 2022 році їх «має бути» 4 мільйони, що очевидно не так, оскільки «рахунок відпочиваючим» у ситуації масштабної війни йде не на мільйони, а максимум на тисячі.

За таких умов трагікомічними слід вважати заяви фейкової «влади» Криму про створення ними з 4 серпня «робочої групи із забезпечення безпечного проведення курортного сезону 2022 року» з фейкових «чиновників» та «силовиків» від окупантів. Ця група, що злегка «запізнилася» щодо «початку сезону», серед іншого повинна займатися «питаннями патрулювання акваторії Чорного моря» та іншими «цікавими» речами.

Як «втішно» з цього приводу повідомляють навіть підконтрольні окупантам медіа, «сподіваємося, що наслідки не будуть такими страшними».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, агресори включають у «кримський врожай» викрадене в Україні зерно.

Наверх