Система відеофіксації почала штрафувати власників авто на єврономерах

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  14:39, 20 Ноября 2020

Система автоматичної відеофіксації в Україні почала реєструвати порушення правил Дорожнього руху, скоєних власниками автомобілів на номерах іноземної реєстрації

Це означає, що з учорашнього дня іноземні громадяни, що заїхали на своїх авто в Україну, і громадяни України, що їздять на машинах з “єврономерами”, почнуть нести відповідальність за перевищення швидкості та порушення інших правил дорожнього руху, розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За словами Геращенко, прикордонник при в’їзді авто на номерах іноземної реєстрації вносить в базу даних номер машини, ПІБ і паспортні дані того, хто був за кермом. Далі, якщо водій на цій машині перевищить швидкість, то система автоматично знаходить дані порушника взявши їх з Бази даних ДПСУ.

“Саме так сталося з громадянином Білорусі, водієм автомобіля Rover, який, рухаючись по трасі М 05 Київ-Одеса, в населеному пункті перевищив швидкість на 38 км/год при дозволених 50 км/год, а також громадянином Молдови, водієм автомобіля Mercedes, який перевищив швидкість на 24 км/год рухаючись по Південному мосту на Лівий берег в Києві”, – розповів Геращенко.

Тепер щодо даних громадян поліцією винесені постанови про порушення правил Дорожнього руху, які будуть відправлені прикордонникам. Прикордонники при виїзді з України інформують про це водія, пропонуючи йому заплатити штраф. Якщо водій-іноземець відмовляється платити штраф, то йому буде заборонений в’їзд в Україну.

Якщо власник авто на іноземних – громадянин України відмовиться платити штраф, то документи будуть направлятися за загальною процедурою в Державну виконавчу службу для стягнення через арешт майна або банківських рахунків.

 

Наверх