"Тікайте у Махачкалу": окупантам в Ялті передали "привіти" від України. Фото

Джерело:  news.obozrevatel.com  /  15:21, 10 Червня 2023

"Тепер звертаємося до кожного з наших активістів, до кожного, хто чинить опір на тимчасово окупованій території України. Будь ласка, не зупиняйтесь! Зараз наш час, зараз ми можемо перемогти р*шистів. Тільки разом, об'єднавшись ми зможемо зробити все!" – заявили представники руху

У тимчасово окупованому Криму знову влаштували акцію громадянського спротиву. Нові жовті стрічки з'явилися в українській Ялті, до якої незабаром повернеться і синьо-жовтий прапор.

Фотографіями, зробленими українськими патріотами на півострові, поділився Telegram-канал руху "Жовта стрічка". Автор посту порадив російським загарбникам та їхнім пособникам "збирати манатки й тікати в Улан-Уде, Махачкалу чи Владивосток".

Ялта чекає на ЗСУ

Жовта стрічка в Ялті

Рух цивільного опору влаштував нову акцію

За інформацією Telegram-каналу, у Ялті незгодні з російською окупацією поширили вже понад 200 стрічок.

Крим – це Україна!

"Тепер звертаємося до кожного з наших активістів, до кожного, хто чинить опір на тимчасово окупованій території України. Будь ласка, не зупиняйтесь! Зараз наш час, зараз ми можемо перемогти р*шистів. Тільки разом, об'єднавшись ми зможемо зробити все!" – заявили представники руху.

Вони висловили впевненість у тому, що росіяни покинуть півострів і Крим буде вільним.

Українська символіка у Ялті

Патріоти в Криму чекають на контрнаступ ЗСУ

Жовта стрічка

Окупована Ялта на карті

Як писав OBOZREVATEL:

– Начальник ГУР МО Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте врешті-решт Україна звільнить острів від російських загарбників, упевнений співробітник розвідки Андрій Юсов.

– У Центрі національного спротиву заявили, що окупанти готуються до втечі з півночі Криму. Вони розіслали розпорядження незаконним "адміністраціям" на територіях, що межують із материковою частиною України, підготуватися до "евакуації" вглиб півострова або на територію РФ. Насамперед вивозитимуть представників тих самих "адміністрацій" і їхні сім'ї, а також техніку й документацію.

Вгору