Тревел-блогер зі Львова побувала на Донеччині. ВІДЕО

Источник:  vchasnoua.com  /  09:57, 26 Ноября 2021

Мандрівниця Христина Жук зі Львова зробила тур північною Донеччиною та дослідила, що пропонує туристам регіон

Результат своєї мандрівки на Схід України блогерка показала на своєму YouTube-каналі.

Христина побувала у соляній шахті в Соледарі, на заводі шампанських вин у Бахмуті, на пляжі у Слов'янському курорті, відвідала Краматорськ, Святогірськ та Костянтинівку. Загалом львів'янка тиждень подорожувала Донеччиною.

«Багато людей ніколи не були у Донецькій області, багато людей не хочуть сюди їздити. Багато людей мають достатньо стереотипів про цей регіон, що тут сіро, що тут одні заводи і що тут зовсім немає чого подивитися. Я хочу спростувати це», — заявила мандрівниця у своєму відеоблозі.

Одне із місць, яке сильно вразило мандрівницю — крейдяні Білокузьминівські скелі. Висота скель сягає 25 м, а їх вік — близько 90 млн років.

Підписники дякують дівчині за цікавий огляд:

«Христю, я так радий і так вдячний, що ви завітали на Донеччину, мій рідний край! Знав про деякі місця, був на ArtWinery та соляній шахті у Соледарі, але деякі місця навіть для мене стали неабияким відкриттям», — подякував у коментарях користувач DaniEl Nikitin

«Реально круто, я не очікувала, що може бути настільки цікаво, захотілось поїхати!», — написала підписниця Уляна Даценко.

«Які класні краєвиди! Я хочу туди потрапити вже зараз», — поділилась відгуком Вікторія Бойченко.

Враження Христини від поїздки на Донеччини:

Наверх