У Ялті окупанти ліквідували приватну школу

Источник:  sprotyv.info  /  13:29, 20 Июля 2022

Пропагандою загарбників окремо заявляється що заклад «працював без ліцензії та акредитації» та для нібито «присипляння пильності» окупантів був зареєстрованим в російському Ульянівську

Чергова трагікомічна подія відбулася в окупованій Ялті, де згідно повідомлень пропаганди агресора його карателі «викрили» «підпільну» приватну школу, яка вела навчання дітей «за кембриджським стандартом» та нібито «заробила 16 мільйонів рублів».

Про це пише АРК.

Пропагандою загарбників окремо заявляється що заклад «працював без ліцензії та акредитації» та для нібито «присипляння пильності» окупантів був зареєстрованим в російському Ульянівську.

Карателі окупантів окремо повідомляють про «порушення кримінальної справи» через навчання за «іноземними стандартами», про «проведені обшуки» та вилучені комп’ютери та навчальні матеріали.

Така ситуація свідчить як про бажання кримчан отримати «будь-яку освіту», що хоча б потенційно могла бути використана для життя у цивілізованих країнах, так й про максимально жорстку протидію агресора будь-якій «неконтрольованій» діяльності у сфері впливу на кримську молодь.

Як повідомляла група «ІС», в Криму оголосили полювання на рашиста, який віддав наказ завдати удар по Вінниці.

Наверх