У Криму шукають добровольців до 810-ї бригади морської піхоти РФ, що втратила 85% особового склада

Джерело:  ua.krymr.com  /  19:31, 21 Вересня 2022

У Криму на заправках вішають оголошення, де шукають «добровольців» до російської 810-ї бригади морської піхоти для виконання завдань «спеціальної військової операції

В анексованому Криму набирають добровольців до 810-ї бригади морської піхоти армії РФ. Про це повідомили у Представництві президента України в Автономній Республіці Крим.

«У Криму на заправках вішають оголошення, де шукають «добровольців» до російської 810-ї бригади морської піхоти для виконання завдань «спеціальної військової операції», – йдеться у повідомленні.

У представництві додали, що, за даними Генштабу ЗСУ, ця бригада втратила у боях на материковій частині України 85 відсотків особового складу.

Зазначається також, що станом на 20 вересня у Криму провели поховання щонайменше 156 солдатів російської армії. «78 із них, ймовірно, були громадянами України», – уточнюють у відомстві. Так, не виключають, що кількість поховань може бути більшою, оскільки про значну частину не повідомляється офіційно.

У Представництві президента України в АРК нагадали, що, за даними з відкритих джерел, російська влада в Криму заборонила чоловікам виїжджати з території півострова в Росії.

Також у представництві посилаються на слова російського глави анексованого Криму Сергія Аксьонова (за документами – Аксенов) щодо формування на півострові двох батальйонів, які мають відправити на війну проти України.

Раніше російська адміністрація Керчі опублікувала на своїй сторінці в соцмережі «ВКонтакте» рекламу «військової служби за контрактом від 6 місяців» із зображенням російського Z-військового. У повідомленні влада Керчі закликає звертатися до пункту відбору в Сімферополі (вулиця Київська, 152). Майбутнім учасникам «спеціальної військової операції» (так влада РФ називає війну проти України – КР) обіцяють «додаткові соціальні гарантії». Які саме – не повідомляється.

Вгору