У Львові на залізниці відкрили пункт контролю через державний кордон

Источник:  shotam.info  /  13:54, 18 Декабря 2019

Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів, інформують у Мінінфраструктури

Для міжнародних пасажирських перевезень на залізничній станції «Львів» 18 грудня запрацював пункт контролю через державний кордон з цілодобовим режимом роботи. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів, інформують у Мінінфраструктури.

Менше на дві години

Процедури прикордонного та митного контролю здійснюватимуться під час руху поїздів. Це створить пасажирам комфортні умови під час перетину українсько-польського державного кордону та дозволить скоротити час у дорозі.

Здійснення процедур державного та офіційного контролю під час руху поїздів «Інтерсіті+» сполученням «Київ — Львів — Перемишль» між станціями Львів і Мостиська-2 попередньо проводилось у рамках експерименту, це дозволило скоротити час перебування у дорозі на дві години.

Яка пропускна здатність?

Враховуючи успішність експерименту, відкриття пункту контролю через державний 

кордон на залізничній станції «Львів» дозволить запровадити відпрацьовані під час експерименту процедури прикордонного та митного контролю на постійній основі.

Максимальна пропускна спроможність пункту контролю з розрахунку на добу в кожному напрямку орієнтовно становить 10 поїздів та близько  6250 осіб.

На привокзальній площі після завершення реконструкції будуть розташовані зупинки міського транспорту (автобус, трамвай), а також автостанція для приміського, міжміського та міжнародного автобусного сполучення.

Наверх