У Львові військовий ветеринар відкрив власну клініку для чотирилапих

Джерело:  rubryka.com  /  12:36, 20 Березня 2023

"Я випадково дізнався про програму фінансування ветеранського бізнесу ВАРТО. Мені було приємно, що мій бізнес-план оцінили. Тут, у цій оглядовій, є апарат УЗД. Мені Ветеранський фонд надав грант, і частково з цього гранту було куплено цей апарат", — зазначив Кашляк

Олег Кашляк 25 років лікував тварин Нацгвардії України, а нині відкрив клініку у Львові та рятує цивільних хвостатих.

Про це повідомляє ШоТам.

Олег Кашляк чверть століття провів у війську. Відповідав за паливно-мастильні матеріали та водночас лікував тварин. З 2014 року заправляв блокпости Нацгвардії у найгарячіших точках фронту.

"Були випадки, коли доводилося проїжджати практично в ста метрах від сепарських блокпостів. Коли ми вже верталися на зворотний шлях, то практично треба було петляти поміж мінометними і гранатометними обстрілами", — сказав власник ветеринарної клініки.

Три роки тому за станом здоров'я Олег завершив службу і здійснив свою давню мрію.

"Син якраз закінчив ветеринарний університет, і ми вирішили відкрити свою клініку", — зазначив Кашляк.

"Оскільки я по гороскопу Лев, а син — Риби, в нас така вийшла міфічна істота, яка є символом Сінгапуру — Риба-Лев. Ми попрацювали трошки з картинкою, і вийшов у нас такий гарненький левчик з головою лева, а хвостом риби", — сказав власник клініки.

Розвивати власну справу було складно, та Олег знайшов додаткові кошти. Завдяки Українському ветеранському фонду придбав діагностичне обладнання, аби рятувати ще більше хвостатих.

"Я випадково дізнався про програму фінансування ветеранського бізнесу ВАРТО. Мені було приємно, що мій бізнес-план оцінили. Тут, у цій оглядовій, є апарат УЗД. Мені Ветеранський фонд надав грант, і частково з цього гранту було куплено цей апарат", — зазначив Кашляк.

У клініці обстежують тварин ЗСУ та Нацгвардії, а для переселенців і військових є знижки.

Олег із сином мріють вилікувати всіх чотирилапих і вірять у Перемогу.

"Найближче майбутнє — це запустити хірургічний блок і лабораторне відділення. А далі ми будемо думати над масштабуванням", — зазнаив Олег Кашляк.

Вгору